folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Varikosel Yaşamış Olan

Varikosel Yaşamış Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

İyi Günler Mürid. Testisler ağrı ve şişme nedeniyşe doktora gittim Varikosel olabilir Tomografi için sıra al dedi gittim 3 ay sonraya falan verebiliriz dediler benim sinirler arttı tabi gittim doktorun yanına 3 ay sonraya randevu verecez diyolar dedim oda sprem testine girceksin o zaman dedi tamam dedim. test için sıra almaya gittim 2 haftaya sonraya verdiler. oradaki doktor evli misin diye soru sordu değilim dedi duraksadı tamam 2 haftaya gel dedi. 

eve geldim netten baktım sperm testi anca Varikosel ameliyatı olanlardan istenmiyormuş. ayrıca 2 hafta bunun ağrısı ile beklenemez ve 2 hafta beklemek içime sinmedi bu nedenle yarın başka bir yere tekrar randevu aldım.

şimdi müritler bu sorunu yaşamış olanlar tedavide ne yaptılar yazabilir misiniz.

bu arada o "ben lafa değil icraate bakarım" reklamın da hastanede kuyruk bitti diyenin hamına. 3 ay sonraya randevu nedir lan ölek bari amk öyle gelelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Doktora islemi hizlandirmanin bir yolu var mi diye sorsaydin hallederdi (ozele yonlendirirdi).

Yine iyisin hocam, Capa dise gittim 1,5 yil sonrasina gun verdiler. Agizda dis kalmayacak bu gidisle :)

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 2