folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Varokisel Ve Kısırlık Hakkında Bilgisi Olan...

Varokisel Ve Kısırlık Hakkında Bilgisi Olan...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar gecen gün alt komşumuzun oğlu yanıma geldi daha 16 yaşında sorununu annesi yada babasına anlatamamış utanmış..

Çocuğun sol yumurtalığında acayip büyüme var ayrıva damarlar solucan gibi kabarmış.Çocuk bana gösterdi epey inceledim elleyince sanki testis dağılmış gibi oluyor.Fakat çocuk hiç bi şekilde ağrı hissetmediğini söylüyor.hiç ağrımıyormuş.ve çocuk bu durumun 1 yıl sürdüğünü söyledi.Aynı zamanda menisi renksiz ve az geliyomuş. yani Döl gelmiyo diyo.Vala babasına söylemeyi düşünüyom akşam bu işin şakası olmaz fakat bide size sorim dedim bilgisi olan varmı çocuk %100 kısır olmaktan korkuyo bi bilginiz varmı. ben biras arastırdım varokisel belirtileri var ama ...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    kasık fıtığı olabilir o..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Olm manyakmısınız, senin incelemenle olurmu, söle babasına götürsünler doktora...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyi bir ürolog bulsunlar.ayrıca durum daha önce düzgün müydü?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legislator
    Legislator's avatar
    Erkek
    Varikosel yaygın bir hastalıktır spermin kalitesini düşürür.Dediğin gibi damarlarda şişkinlik olur.Bir ürologa göstermek lazım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Varikosel testislerde meydana gelen bir hastalıktır. Bazen ağrılıda olabilir. Testislerin sarkmasına damarların acayip görünmesine neden olabilir. 20 dakikalık bir operasyonla geçen bir rahatsızlıktır. Arkadaşına söyle korkması için bir neden yok. En kısa zamada bir üroloji uzmanına görünmesi iyi olur. Geçmiş olsun. 

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Ağrı yapmıyorsa varikosel değildir.

Varikosel adamı ağrıdan öldürür süründürür. En iyisi ürolog.

west[at]tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    Evet anlattığın varikoseldir. Çoğu kişide bulunmasına rağmen bunların dereceleri vardır. Dışardan gözle görüldüğüne göre en yüksek dereceye erişmiş durumda. Zamanla kişiyi infertilite (kısırlık) ye götürebildiğinden en yakın zamanda tedavi görmesi son derece önemlidir.

www.karsinojen.tr.cx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    elledin mi ? :S

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    Olm manyakmısınız, senin incelemenle olurmu, söle babasına götürsünler doktora...
    -----------------------------

niaaa.... :P Rene valla senin sözlerinin hepsi çerçeveletirilip baş köşeye astırılacak cinsten.:P Valla çatlıyorum gülmekten nedeni nedir onu da bilmiyorum :p

zaten profilime koydum bir tanesini.Eyw valla tam gedigine oturuyor.

Evet yani elleyebilirsin cocuk daha ama bence de acilen bi ürologun el atması gerekir.Geçmiş olsun bu arada... 

Toplam Hit: 1460 Toplam Mesaj: 10