folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vatandan General Mobile Discovery Alacağım (Yüzde Otuz İndirim Olayı)

Vatandan General Mobile Discovery Alacağım (Yüzde Otuz İndirim Olayı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    Sanalcaptan bunu yazdı

indirimin kralını yaptık yazıyor herşey yine aynı fiyat :D

aynen 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    dargut bunu yazdı

Bende bugün hizlial dan sipariş verdim 16GB modeli.

Aslında bayramdan önce 16 Gbler ilk geldiğinde alıcaktım, daha önce internetten aldığım telefonlarda sıkıntı çektiğim için adam gibi dükkanı olan biyerden alayım. Baktım DARTY de varmış, sevindim hemen verdim siparişi. Dükkanları var sözde güveniliridir dedim. Demez olaydım. donanım haberden takip ediyodum konuyu herkesin telefonlar eline ulaştı ertesi gün, benimkinden ses yok. Bikaç gün sonra arayıp iptal ettirdim siparişi. Ama sitelerinde hala sipariş aktif göünüyor. Arayıp sorduğumda da görünür o öyle diyorlar.Boşu boşuna benim işlerimi aksattılar. Ben bukadar lakait bir firma görmedim. Aman ha sakın gidip ordan almayın.

Herneyse gelelim telefonu ilk alınca neler yapmamız gerekiyor? Ölü piksel sorunu filan konuşulmuş. Sanırım simkart takmadan denemek gerekiyormuş ki geri iade edebilelim. Bilen arkadaşlar bu konuda bizi bilgilendirebilirse sevinirim.

-Ölü pikseli nasıl test ederiz?

-Öncelikle neleri kontrol etmemiz gerekir?

-Sim takmak sorun olur mu?

-Ekrandaki koruyucu bantı çıkarsak sorun olur mu?

benım telefondaonceden yoktu sonrasında cıktı 2 tane olu piksel var.Yalnızca siyah testte iken gorunuyor cok cok küçücük bir nokta.
    Dead pixel test yazıyorsun google play de o kadar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

n11.com dan 300tl üstü alışverişe 50tl indirim var. Hediye çekleriylede birleşiyor. 50tl lik çek bul 25e gelsin. Bir de encard çıkart. 500tl ye 100tl iade yapsın. 650-100-50-50=450 (25 çek için vermiştin ) yani toplamda 475 e al telefonu hayırlı uğurlu olsun :)

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Hocam ben indirimin içindeyim kredi kartlarına %30'a varan indirimler mevcut General mobile indirim vardır ben müşteri hizmetlerindeyim fiyatları bilmiyorum ama inanın s4 yakın özellikleri var hatta arasında sadece fiyat farkı var denilebilir.

zzzzzz...
Toplam Hit: 1875 Toplam Mesaj: 15