folder Tahribat.com Forumları
linefolder Visual Basic - Basic - PicBasic ve Türevleri
linefolder Vb 6.0 Ve 6Vcdisi Elimde Var Ama Ben Arkadaslar Okadar....!

Vb 6.0 Ve 6Vcdisi Elimde Var Ama Ben Arkadaslar Okadar....!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaPaTya_KaTiLi
    PaPaTya_KaTiLi's avatar
    Erkek
    vb 6.0 ve 6vcdisi elimde var ama ben arkadaslar okadar usta degilim kulanmakta ama kulnaıyorum yardım sız kendim ogrenmeye çalışıyoum aslında basit bişe çok zor degil ben genelde programlamyı linux uzerindn yazıodum ama basic de o kadar zor bi yanı yok :) nese indire bileceginzi bir yer yok cunku visual basic 6.0 tam bir cd yani 700 mb kimse 700 mb siteye atamaz zipi mipi hikaye en fazla 600 mb ta iner ziplesen bile :) bunu mecbur ya yakın olan arkadaslardan alıcanız yada bi şekilde satın alacagınız eger bursada olsaydınız ingol carsısından kopyasını ala bilirdiniz :) ucuz bi şekilde :)

.: InFoTHeF :.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psychovoid
    psychovoid's avatar
    Erkek

vayyy beee sen ne adammışsın dostum... madem elinde var bunun havasını atacağına hayrına birkişiye cd ye çek yolla... oda başkasına çeksin yollasın... bu şekilde herkes faydalanır ve birşeyler öğrenir... sanki çok pahalı tutucak aynı cd lerden bende de var 6 cd halinde isteyen bir kişiye hayrına cd ye çekip yollayacam + V.b6 programıyla birlikte yannııııııııııııııııııızzzzz kargo ücreti alıcıya ait... bu şekilde alan kişide forumdan bir başka kişiye çekip yollayacağına söz verecek  ve bu kişiyi forumda belirtecek işte ozaman hayrına vatandaşın birine çekip yollayacam cd leri...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i0zc
    i0zc's avatar
    Erkek

ne 700mb ı yaw yukle bi kazaa yaz visual basic 6 die gelen sonuçlardan yaklaşık 75mb (dikkat edin 75mb 700 filan diil) dosya bulursan indir bi kaç danesinde kenarda excellent yazar onlardan yukle daha kolay iner indir yukle kur program yaz çiz kır parçala... ben aynen boyle yaptım...

ben aynen boyle yapptım paşa paşa kullanıyom kaç zamandır vb6 yı

ha bide git service pack 6 yı da yukle vb6 için paşa paşa kullan ne cd si filan yaw...

Eğer kafanıza bir taş düştüyse,kafanız taş düşebilecek bir yerde dolaştığınız için suçlu sizsinizdir!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdengectix
    serdengectix's avatar
    Erkek

bugun aldım arkadaslarr korsan ama 2 cd

beni aklamıs olabilirlermi henuz kurmadım bilgisayara

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nightmoon
    nightmoon's avatar
    Erkek
    serdengectix bunu yazdı:

bugun aldım arkadaslarr korsan ama 2 cd

beni aklamıs olabilirlermi henuz kurmadım bilgisayara

Emuleden VB6.0 Pro sürümünü indirdim  ~400MB boyutu.
    2 cd içinden büyük bir ihtimal ilk cd program, ikinci cd den hazır uygulamalar filan olabilir.
    Genelde 1 cd yerine 2 cd olarak istemesende zorla satıyolar. :)
    Konuyu açan arkadaşa gelince; web üzerine atılması çokta zor değil.
    Direk 700MB olarak atmaya kalkarsan upload hızın çok iyi değilse olmazda, ama winrar ile 50MB part lara ayırarak gönderebilirsin. En son 400MB dosyayı bu şekilde yüklediydim(256/64 ADSL ile 1 günde ~350MB upload yapman mümkün). İkinci bir sorun olarak atacak ftp lazım ve bandwith yüksek sağlam bir yer.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Visual Studio 6 (vb,c++,foxpro...) ile VisualBasic6 karıştı sanırım, 700 Mb. olan VS6 , 75 Mb. olan ise VB6..
    Tamamını set halinde alırsanız; VS6 + MSDN CD leri beraberinde gelir ki özellikle VB ye yeni başlayacakları için MSDN cd lerini mutlaka öneririm.(Toplam 6 cd di sanırım)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    yok hoja bende var 12 cd orjinal satılıktır haberiniz olsun :)))

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tavana03
    tavana03's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı:

Visual Studio 6 (vb,c++,foxpro...) ile VisualBasic6 karıştı sanırım, 700 Mb. olan VS6 , 75 Mb. olan ise VB6..
    Tamamını set halinde alırsanız; VS6 + MSDN CD leri beraberinde gelir ki özellikle VB ye yeni başlayacakları için MSDN cd lerini mutlaka öneririm.(Toplam 6 cd di sanırım)

MSDN CD leri de neymiş ne işe yarar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    tavana03 bunu yazdı:

MSDN CD leri de neymiş ne işe yarar

MSDN(microsoft developers network) microsoft un döküman kütüphanesi, içinde bir sürü örnek kodlar, makalaler, yardım dosyaları barındırır.VB de yaptığın hataların otomatik olarak yardımını ve nasıl olması gerektiğini gösterir.Eğer orjinal VS6 (artık yok) veya VS.NET alırsan beraberinde gelir.dotNET versiyonunda DVD olarak geliyor ve kopyalasanız bile çalışmıyor.VS programcıları için eşsiz bir kaynaktır bana göre.
    Adresi : http://msdn.microsoft.com/
    VB6 için : http://msdn.microsoft.com/vbrun/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pride
    pride's avatar
    Erkek

Aqa BEnde DVD si VAr hemde 3 DVD 1 de Yanında Eğitim CDsi Bill Gatese Olum Bill Su DVDlerden İstiyom dedim

DEDİ geldi 28 gün sonra:D

Pride
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrahbcksz
    emrahbcksz's avatar
    Erkek
    PaPaTya_KaTiLi dostum dosya bölücüyle bölüp atarsan güzel olur dim
Toplam Hit: 2824 Toplam Mesaj: 11