folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Vb.Net Eğitim Seti İstek

Vb.Net Eğitim Seti İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar nettekiler milattan kalma. Kaliteli 2013 vb.net eğitim seti olan varsa süper olur teşekkürler 

Comeback...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

şimdi kafandaki o düşünce ile vedalaşıyorsun. madem vakit ve emek harcayacaksın alıyorsun pusula yayıncılıktan sefer alganın c# kitabını yediğin halt bir boka yarıyor... üstüne yine pusula yayıncılığın tasarım desenleri kitabını alıyorsun orta seviye programcı oluyorsun :) üstüne bol bol uygulama yazıyorsun. sıçacaksın kodluyorsun, kodlayarak sıçıyorsun o derece... sonunda gelir teşekkür edersin

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ozaman c# forever ???

Comeback...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

şimdi kafandaki o düşünce ile vedalaşıyorsun. madem vakit ve emek harcayacaksın alıyorsun pusula yayıncılıktan sefer alganın c# kitabını yediğin halt bir boka yarıyor... üstüne yine pusula yayıncılığın tasarım desenleri kitabını alıyorsun orta seviye programcı oluyorsun :) üstüne bol bol uygulama yazıyorsun. sıçacaksın kodluyorsun, kodlayarak sıçıyorsun o derece... sonunda gelir teşekkür edersin

Alttaki kitap mı hocam tasarım desenleri kitabı ?

http://www.dr.com.tr/Kitap/C-ile-Tasarim-Desenleri-ve-Mimarileri/Mustafa-Arslantunali/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000628955

Toplam Hit: 494 Toplam Mesaj: 4
koder