folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ver Abime Buzlu Bi Reklam

Ver Abime Buzlu Bi Reklam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Dizilerde görüyoruz ki oyuncumuz bankaya gidiyor, bi bakıyoruz bankamızın ismine misal, sittiri sutturi bank.. Otogara gidiyor otobüse binecek buzlar içerisinde bir otobüs markası ki Metro oldu mu buza da bulasan kabak gibi ortada kalıyor isim. Şimdi gizli reklamlara bu kadar hassasken dizi yapımcıları falan filan, oyuncumuzun okuduğu kitapların isimleri neden buzlanmıyor? Reklamsa o da reklam. Ben diyorum ki aşalım artık şu mevzuları, ne buzu ne kabağı, bıraksınlar da şu dizileri adam gibi izleyelim be. Velakin haksız mıyım ahali?

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

para iyidir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Yeni gündeme gelmiş bi konu değilki bu nezamandır tartışılıyor yanlış olduğu söyleniyor zaten.

Ayrıca asıl sansürlenmesi gereken ana haber bültenleri adam cinayet işlemiş ölen adamı gösteriyolar arkayada dan dan diye müzik koyuyolar....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahramanmi
    kahramanmi's avatar
    Erkek

medya sektorunde hersey canlı paraya bakar.

m.k az kufretmiyom o buzlamaları yaparken

Bende Rüya Çok Sende Tabir Boldur Aslanım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Hocam reklam demek para demek..o filmlerde gösterilen reklamlarda dönen paralar dudak uçuklatacak cinste..para kaynağı olan birşeyi neden bedava yayınlasınlar ki..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam reklam demek para demek..o filmlerde gösterilen reklamlarda dönen paralar dudak uçuklatacak cinste..para kaynağı olan birşeyi neden bedava yayınlasınlar ki..

İşte onu diyorum ben de ya bi nevi. Madem kitapların isimleri neden buzlanmıyor? Bi işi ya tam yapacaksın ya da yapmayacaksın. Ha kitap okumayı mı teşvik etmek amacın, benim milletim gazete okur, okut Polat Alemdar'a her bölüm bi gazete, ertesi gün seyreyle tirajları.. Adam Parliament içiyor diye Parliament içen adam bile gördüm be, böyle bu kervan işte..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

ezel falan mı izledin hocam, bu yönden etkisinde kalanı ilk defa görüyorum :|

ayrıca dizinin sonunda falanca turizme teşekkür ederiz de yazıyolar.. dizinin içinde görünce farklı sonunda görünce farklı mı oluyo acaba, sonundagörünce gidip binmiyomuyuz o firmaya :D

hea bide şu var hocam zaten kitap okuyan bi toplum değiliz.. dizilerde gören en azından gördümü kitabı alıp bakıyo.. şimdi prince giderken evdeki buldurdan olmak var senin bu serzeniştini biri gider dikkate alır kitaplarda sansürlenir, milletin komple mikinde olmaz gibi.. :| 

ne güzel bilmem kaç farklı açıdan saçmaladım :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

hiç bir şey değilde en çok koyan korku filmlerindeki sansürler,  zevk alamıyorsun ki gece gece  madem korkuyorsun izlemesin  adamlar  değil mi ? Bu yüzden DVD ye verdiğim paranın haddi hesabı yok. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

ezel falan mı izledin hocam, bu yönden etkisinde kalanı ilk defa görüyorum :|

ayrıca dizinin sonunda falanca turizme teşekkür ederiz de yazıyolar.. dizinin içinde görünce farklı sonunda görünce farklı mı oluyo acaba, sonundagörünce gidip binmiyomuyuz o firmaya :D

hea bide şu var hocam zaten kitap okuyan bi toplum değiliz.. dizilerde gören en azından gördümü kitabı alıp bakıyo.. şimdi prince giderken evdeki buldurdan olmak var senin bu serzeniştini biri gider dikkate alır kitaplarda sansürlenir, milletin komple mikinde olmaz gibi.. :| 

ne güzel bilmem kaç farklı açıdan saçmaladım :)

Dedim ki zaten kitap reklamlarının buzlanmaması okumayı teşvik amaçlı mıdır diye. Ve ilave ettim dedim ki, milletimiz kitap okumayı pek sevmiyor, bari verin her bölüm oyuncuların eline gazete de bari gazete okumaya heves edelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

ticari olarak bakacaksın gaza getiren teknoloji yi takip edeceksin.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 1555 Toplam Mesaj: 10