folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Veri Kurtarma Yardım Lütfen

Veri Kurtarma Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam bilgisayarda 2user vardı birini Administratorden girip sildim ama belgeleri felan klasöre yedekliyerek hani silmeden önce soruyorya neyse klasör Administrator un masa üstündeydi kuzenim onu kalıcı olarak silmiş recuva ile denedim ama bişe bulamadım silinenleri tekrar geri getirmenin bir yolu yokmu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

get data back programını dene hocam..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam get databack,recuva ve r-studio kullandım hiçbiri silinen kullanıcı ve bilgilerini bulmuyor var olan kullanıcıların silinen bilgilerini buluyorlar sadece

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAXION
    HAXION's avatar
    Erkek

http://www.pcinspector.de/default.htm?Language=9

inşallah bu sana yardımcı olur..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saol hocam bide bunu deniyelim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

kurtarma yaparken farklı bir disk göstermen (örn:taşınabilir harddisk) sana daha çok yarar sağlar.. :| (amk translate çevirisi gibi oldu :D )

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 972 Toplam Mesaj: 6