Veri Tabanı Tabloları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih07
    fatih07's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar bir market otomasyonunda olması gereken tablolar ve içerikleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

mesala urunler tablosu urunId urunAdı urunBarkod... vs gibi cevaplarsanız sevinirim :D Herkese iyi çalışmalar.

Düşmanına o Kadar Yüklenme .. Gün Geliir Dostun Olur. Dostuna o Kadar Güvenme .. Gün Gelir Düşmanin Olur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

yazacağın market otomasyonuna göre değişir o + programın mantığına görede tabi çünkü bir sürü ıvır zıvırı var :)

genel olarak urunler için bir data stok için bir data fatura için falan derken uzar gider bu iş içerikleri ise senin vermek istediğin bilgilere bağlı.

BuZuL tarafından 08/Tem/13 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih07
    fatih07's avatar
    Erkek

hocam çok geniş kapsamlı bi şey  değil bu genel olarak olması gerekenleri belirtirseniz sevinirim.daha önceden böle bişey hiç yapmadım . yani su anda bu konu hakkında hiçbişey bilmiyorum desem yeridir.iyi çalışmalar. kolay gelsin.

Düşmanına o Kadar Yüklenme .. Gün Geliir Dostun Olur. Dostuna o Kadar Güvenme .. Gün Gelir Düşmanin Olur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek

hajım ekobim diye bir program var onun sitesinden demosunu indir baya baya fikir verir ;)
    ben ekobimde çalışıyorum bu arada ;)

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek

bugünlerde buralarda çok garip insanlar çıkmaya başladı 

hsyn.ackgz > skype
Toplam Hit: 1660 Toplam Mesaj: 5