folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Vestel DVB 840 FTA Yazılım Yükleme Nasıl?

Vestel DVB 840 FTA Yazılım Yükleme Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

selamlar.

uydu alıcımın yazılımını ve kanal listesini güncellemek istiyorum. şifreli kanalları filan kırmak istiyorum. gerekli malzemeler hazır. bilgisayar, uydu alıcısı ve rs232 kablo.

şimdi ben bu kanal yükleme işini hyper terminal ile yapacağım ama yükleyeceğim yazılımı bulamıyorum. (cihaz: vestel dvb 840 fta) bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. yani nereden bu kanal key lerini bulup cihaza yükleyebilirim? birkaç forum gezdim ama kafam baya bi karıştı. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bende de DVB 840 CI var

menü + 6666 key menüsü

menü+7777777(7tane) yapınca başka bi menü cıkıyo

(tabi konuyla alakası yok ^^, [maksat konu uplansın belki bende ilerde yaparım böle bişi])

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

dostum elindeki cihaza egerki rs232 ile apro menü atmaya kalkar isen cihaz bi süre sonra çökecektir bu tip cihazlara en güzel yapılacak uygulama flash ına apro geliştirilmiş menü yazdırmaktır yada mavi menülerin yeni versiyonlarını yüklemek dikkatli olmalısın çünkü cihazın flash ı çökerse init yazıp kalıcak ve cihaz açılmıcaktır.

http://www.depo.gen.tr/index.php?direction=0&order=&directory=RECEIVER_SOFTWARE/VESTEL

VESTEL DVB 840 FTA Aphro Menü indir

yazılımı bu hyper terminal yerine vestel link daha kolay olur

http://www.depo.gen.tr/index.php?&direction=0&order=&directory=RECEIVER_SOFTWARE/VESTEL/YUKLEME%20PROGRAMLARI   oda burda 1.2 i seç indir

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

vukuat, dostum şimdi ben verdiğin linkteki program ile (vestelink 1.2) linkteki yazılımı (VESTEL DVB 840 FTA Aphro Menü) yüklediğim zaman cihazdaki kanal listesi güncellenip şifreler filan kırılacak mı? İleride standart cihaz ayarlarına geldiğimde bu ayarlar korunacak mı yoksa tekrar yükleme mi yapmam gerekiyor?

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

rs232 ile yapmış oldugun bu işlemde yazılım cihazın flash bellegine (kalıcı bellege) yazılmaz aphrom dedigimiz geçici bellekte kalır ki bu tehlikelidir cihaz bir gün mutlak çöker kesinlikle flash bellege işin uzmanları tarafından yazılmalıdır.

apro menüde nıt arama mevcut olur kanalları şebeke arama ile güncellenebilir aynı zamanda başka kişiler tarafından oluşturulmuş kanal tablolarını yine vestel link ile atabilirsin key menüleri açılır güncel keyleri indirip yükleyebilirsin cihazın eskisine bakarak daha hızlı çalışır.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

senin derdini anlıyorum  ben :) her uydu alıcısına yüklenmiyo dvb özellikliyse yüksek ihtimal olur

öyle ben tv şifresi kırmak istiyorum sağda solda bağırırsan kimse bakmaz sana :) özel adamları bulacaksın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4881 Toplam Mesaj: 6