folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Vestel Flora Klima Fiyat Değerlendirmesi

Vestel Flora Klima Fiyat Değerlendirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

N11 indirim kuponu aradım bulamadım ama sonunda 2800TL'ye vestel flora klima aldım. 2 hafta önce 2500 liraya satılıyordu ama geçen gün %30 gümrük vergi zammı gibi şeyler duyduğum için satın almak zorunda kaldım.

Sizce doğru bir karar mı yoksa yanlış mı yaptım değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığım klima bu https://urun.n11.com/klima/vestel-flora-doga-inverter-12-a-klima-P344103410

DipNot: 3 ay önce 2310 TLye satılıyormuş, ben 500 lira fazla verdim ama sağlık olsun.

jargonphp tarafından 16/May/20 03:02 tarihinde düzenlenmiştir

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Klima da Mitsubishi veya Daikin sektöre yön veren firmalar Vestel kullanmadım. Umarım pişman etmez hayırlı olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Kondenser ve eşanjör bakır, iyi klima bence. 2 yıldır kullanıyoruz, memnunuz. İzmir'de yaz aylarında saat 19:00 - 07:00 arası 30 gün çalışıyor elektrik 70-80 TL fark ediyor.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

18ligi arkadasda var o da memnun. Ben gecen sene  baktigim zamanlar 2 kusurlu fiyatlari vardi. Sagolsun dolar ucurmus. Bu sene de alamam zaten seneye 4u gecer aq Trump

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

12 Haziranda adresime teslim edilcekmiş Horoz locüstikle

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

benim arkadaş şubat ayında hepsiburada sitesinden samsung 12bin btu klima aldı fakat horoz lojistikteki çalışanlar nasıl becermişse

üzerinde gönderici arkadaşın adını çıktı alıp yapıştırmış olmasına rağmen başkasının sevkiyat fişini başkasının adı yazılı klima kolisine

arkadaşın adını yazıp yolladılar şubat ayında.. fakat bu yanlış sevkiyat kısmını mayıs ayı gelmiş olmasına rağmen ne hepsiburada ne de

horoz lojistik çözebilmiş durumda kargo şirketi benim arkadaşın kolisinin nerede olduğunu dahi bilmiyor tabi bu zaman diliminde klimalara

bin lira zam geldi. hepsiburada ise arkadaşa para iadesi yaparak işi çözme yoluna gitti. yani horoz lojistik aracılığı harici bir sevkiyat modeliyle

teslim alma seçeneğiniz varsa 50 lira fazla verin o yöntemi kullanın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

benim arkadaş şubat ayında hepsiburada sitesinden samsung 12bin btu klima aldı fakat horoz lojistikteki çalışanlar nasıl becermişse

üzerinde gönderici arkadaşın adını çıktı alıp yapıştırmış olmasına rağmen başkasının sevkiyat fişini başkasının adı yazılı klima kolisine

arkadaşın adını yazıp yolladılar şubat ayında.. fakat bu yanlış sevkiyat kısmını mayıs ayı gelmiş olmasına rağmen ne hepsiburada ne de

horoz lojistik çözebilmiş durumda kargo şirketi benim arkadaşın kolisinin nerede olduğunu dahi bilmiyor tabi bu zaman diliminde klimalara

bin lira zam geldi. hepsiburada ise arkadaşa para iadesi yaparak işi çözme yoluna gitti. yani horoz lojistik aracılığı harici bir sevkiyat modeliyle

teslim alma seçeneğiniz varsa 50 lira fazla verin o yöntemi kullanın.

Arkadaşın kabul etmeyip keşke THH'ne başvursaymış, cihazı istiyorum diye. Alırmış büyük ihtimal. 

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 830 Toplam Mesaj: 7
klima