Vestel Netbook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

Üstadlarım Vestel netbook kazandım ttnet den, fakat bunun cdrom u olmadığından format atamıyorum, yardımınızı arzediyorum!

F.K.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

TTnet günahını vermez lan dayınmı var içerde :|

Usb den format olayını araştır forumda

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Harici Cd/Dvd-Room Arkadaşndan eManet Yada Sen aLırsın.. Bu Şekildede oLabilir ama fLash beLLek Arkadaşn Dedigi gibi Bundn Daha Zahmetsiz bi oLay..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

ah harici cdrom olsa, evet ben de flash bellekten uğraştım biostan ayar çektim, flash ı gösterttiremedim bios a hükmedemedim ;)

TTNET kasım, aralık ve ocak aylarında internet ödemelerini otomatik banka hesabına geçiren 60 kişiye dağıtıyordu, yani ocak ayı var daha 20 tane daha dağılacak...

F.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek

Öncelikler USB belleğinizi PC nize takarak FAT32 Biçiminde Biçimlendirmemiz Gerekiyor, Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Diğer Adımlara Geçebiliriz
    Şimdi;en Başta "Komut Sistemini"Yönetici olarak Başlatmamış gerekiyorBu işlemden sonra "diskpart" komutunu çalıştırın;
    Pc ye bağlı tüm Birimleride Görebilmek için"list volume" komutunu çalıştırırız ve Karşımıza Pcmizde bulunan tüm birimler çıkar bizim
    burada yapaçağımız USB belleğimizin hangi birim No'sunu kullandıgını bilmekÖrneğin bendeki 4. birimi kullanıyorŞimdi ise Bu USB belleğin
    secilmesi gerekiyor bunun içinde Komut Satırına "sel vol 4" komutunu yazarak USb belleği Secili Hala getiriyorum ve Son Olarakda Önyükleme
    özelliği katabilmek için "active" komutunu yazarak Komut Sisteminde Çıkıyoruz.. Ve artık USB belleğimiz Ön Yükleme Özelliğinide
    sahip artık gerisi sizlere kalmış Kolay Gelsin

yapmıştım ve olmuştu ama vista veya win7 işe yarıyor kardeşş

Toplam Hit: 2014 Toplam Mesaj: 5