Vestel Venus 5000 Tantıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha hala yerli diyorlar :)

https://www.youtube.com/watch?v=RqEVmTcxzN8

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Daha hala yerli diyorlar :)

https://www.youtube.com/watch?v=RqEVmTcxzN8

ben ikna oldum

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tamirciler bu telefonları tamir bile etmiyor buna tamir parası vereceğine git başka tel al diyorlar 

ben şu sıralar general mobile gibi piyasaya hızlı ve güzel giriş yapan xamio yu tercih ederim adamlar yapmış aga 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

tamirciler bu telefonları tamir bile etmiyor buna tamir parası vereceğine git başka tel al diyorlar 

ben şu sıralar general mobile gibi piyasaya hızlı ve güzel giriş yapan xamio yu tercih ederim adamlar yapmış aga 

Öyle demeleri normal. Zira adamların elinde tamir edecek yedek parça yok. Çinliler bile taklit parçasını üretmiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Adamlar isini biliyo. Baktilar millet 'yerli, milli' laflariyla hoplatiliyo, birazda biz hoplatalim diyolar.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3606 Toplam Mesaj: 25
vestel vestel venüs