Viber Kullanan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Skype yükleyin yükletin tüm dertlerinizden kurtulun. Kız arkadaşımla uzun konuşuyoruz hiç kopma vs yok gayette güzel bir uygulama. Ayrıca şöyle bir güzelliği var. Örnek veriyorum ben pcde çalışırken kız arkadaşımla konuşurken tek yapmam gereken bilgisayara kulaklığımı takmak oluyor. Telefon bile gerek kalmıyor :) Tavsiye ederim herkese. WP8 de viber beta olduğu için konuşturmuyor sadece mesajlaşma :S O yüzden sildim. Whatsapp var Skype var. Yetiyor bu ikili bana :) Ayrıca msn artık skype olduğundan msn listenizde oluyor. Çok amaçlı olum la :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

KONTÖR DEVRİ KAPANDI ARKADAŞLAR

TÜRKCELL AVEA VODAFONE KONTORE GEREK YOK ARTIK

hacı son 4 senedir zaten biz kontör yüklemiyoruz tl yüklüyoruz :) nasıl sevinmiş garibim ya yazık :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

yaklaşık 1 yılı aşkın süredir kullanmaktayım ki bi paylaşım olmustu burada ondan dolayı yüklemiştim yurtdışını ununla arıyorum cok rahat

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

ilk çıktığından beri kullanıyorum yurtdışıyla konuşmak daha bi güzel oluyor....

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaklaşık 10 sene sonra operatörler sadece data iletişimi için kullanılacak.Arama için kimse kullanmayacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Yaklaşık 10 sene sonra operatörler sadece data iletişimi için kullanılacak.Arama için kimse kullanmayacak.

Aynen katılıyorum.Ama viber gibi programlarda kesin ücretli olur.

Toplam Hit: 2540 Toplam Mesaj: 28