folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Video Kameradan Pc Ye Görüntü Aktarımı

Video Kameradan Pc Ye Görüntü Aktarımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek

Video kameramdan görüntüleri pc ye aktarmak istedim ama bi türlü beceremedim. Aktarmak için önce ulead 8 i sonrada ulead 11 denedim ama bir türlü 2,5 dakikadan fazla atamadım, 1394 le bağlantı yapıyorum, 2,5 dk. sonra pc kamerayı görmüyo. sıkıntı ne olabilir, görüntüleri nasıl atabileceğim konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Mediacruise veya showbiz programlarını kullanabilirisn ikiside işini görür. Ama bu programlara bile gerek kalmadan xp nin kendisinde olan movie maker ile de görüntüyü alabilirsin basit bir şekilde
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

benimde bi kamera var.Kasetli bende atamadım :D

hazır konu varken yaziim dedim.Bilen / ilgilenen / yapabilen soylerse iyi olur :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Dostum, Adobe Premiere Pro. programini yukle, kamerayi pc ye bagla , programi ac ve f5 tusuna bas. onune direkt olarak aktarma menusu gelicek. en kaliteli aktarmayi bu program yapiyo. bir de EDIUS var. ama adobe premiere pro yu siddetle tavsiye ederim. cooook coook kaliteli bir goruntu istiyosan da Firewire karti alican pc ye oyle akratican.....

saygilar....

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    Dj_Lethal bunu yazdı:
    -----------------------------

Dostum, Adobe Premiere Pro. programini yukle, kamerayi pc ye bagla , programi ac ve f5 tusuna bas. onune direkt olarak aktarma menusu gelicek. en kaliteli aktarmayi bu program yapiyo. bir de EDIUS var. ama adobe premiere pro yu siddetle tavsiye ederim. cooook coook kaliteli bir goruntu istiyosan da Firewire karti alican pc ye oyle akratican.....

saygilar....

aynısını ben diicektim, kursta giriş yapamadım:D

al buda videolu dersi

http://kkymn.kusto.com/pro20tutorials/ders21.html    bu sadece kameradan görüntü aktarma dersi.

adobe premiere pro cd dersleri   bunlarda programın tamamımın kullanım dersi.

http://kkymn.kusto.com/pro20tutorials/ders01.html

http://kkymn.kusto.com/pro20tutorials/ders02.htm

.

.

.

http://kkymn.kusto.com/pro20tutorials/ders21.html

e kadar gidiyo 21 ders. sondaki "ders.." yazan yeri 01 den başla 21'e kadar git.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Dj_Lethal bunu yazdı:

saygilar....

hocam zati firewire kullanıyomda tavsiye üzerine corel ulead ı kurmuştum, adobe un bu programını nerden bulabilirim, adres veya link verebilir misin? yaptın madem bi hayır:D

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    cepni bunu yazdı:
    Dj_Lethal bunu yazdı:

saygilar....

hocam zati firewire kullanıyomda tavsiye üzerine corel ulead ı kurmuştum, adobe un bu programını nerden bulabilirim, adres veya link verebilir misin? yaptın madem bi hayır:D
    hocam bende görür görmez aramaya koyuldum :D

http://www.softpedia.com/progDownload/Adobe-Premiere-Pro-Download-71619.html   işte burda war.Kotan varsa tikkat et. 650 mb :D

bu da crack : http://rapidshare.com/files/72707641/AdPPFx.rar

kediciklere dikkat :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    eyvallah hoca teşekkür ettim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspurce_3
    aspurce_3's avatar
    Erkek

En yakındaki bilgisayarcıya gidip bir tv  kartı alıyorsun s-video girişli. dijital olmasına gerek yok. sonra tv kartını takıp kuruyorsun. daha sonra windvr3 programını kuruyorsun. kameranın kabloları vardır zaten kabloyu kameraya diğer ucuda pc ye girecek. sesi aktarman içinde kamera üzerindeki yeşil deliğe heryerde bulunan 2 ucu erkek olan bir ses kablosu var onu takıyorsun bu kablonun diğer ucuda bilgisayarın line in girişine girecek. sonrada program vasıtasıyla kolaylıkla görüntüleri pc ye akraracaksın . saygılar selamlar 

şampiyon fenerbahçe
Toplam Hit: 5403 Toplam Mesaj: 9