Video Kayıt Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Sa arkadaşlar,

Bir video kayıdı almam lazım montajı yaptım ama istenilen özelliği çözemedim. Benden istenilen kayıt ayarı "mp4. codec H264 - 10 Mbs - 1920 x 1080" bu şekilde olması lazım. Bu ayarı alabilmem için Adobe Premiere Pro 'da nasıl bir yol izlemeliyim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Yeni proje olustururken format ekran olculeri v.s. gibi ayarlar istemiyormu. Edius ta oyle oluyor da. Mantik aynidir sanirim.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı

Sa arkadaşlar,

Bir video kayıdı almam lazım montajı yaptım ama istenilen özelliği çözemedim. Benden istenilen kayıt ayarı "mp4. codec H264 - 10 Mbs - 1920 x 1080" bu şekilde olması lazım. Bu ayarı alabilmem için Adobe Premiere Pro 'da nasıl bir yol izlemeliyim ?

Premiere de bilmiyorum açıkçası ama ordan yüksek kalitede çıktı alıp handbrake ile kolaylıkla encode yapabilirsin.

Resimlerde gereken ayarları nerde yapman gerektiğini gösterdim. Tahminim 10 MBs dediğin şey mbps olabilir tabi emin değilim hani bitrate olarak söylemiş olabilirler yani eğer öyleyse handbrake de bitrateyi 10000 yapman yeterli olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

premiere de kurguyu bitirdikten sonra CTRL + M tuşuna basınca (öyle hatırlıyorum) render ekranı geliyor.

orada istediğin ayarlamaları yapabilirsin.

istersen akşam 7den sonra teamviewer ile yardımcı olabilirim.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Cevap veren arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bir film festivali için kısa film hazırladık istedikleri formatı yapmaya çalışıyorum. Verdiğiniz bilgileri akşam deneyeceğim, sizlere neticeyi bildireceğim.

Eksik olmayın.

Toplam Hit: 819 Toplam Mesaj: 5
adobe premiere pro