folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Video Ve Gif Oynatırken İlk Birkaç Saniyede Siyah Ekran Oluşması ?

Video Ve Gif Oynatırken İlk Birkaç Saniyede Siyah Ekran Oluşması ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Yazıyla anlatmak biraz zor olurdu o yüzden videoya kaydettim. Chrome dışındaki tarayıcıları kullanmadığım için onlarda test etme imkanım olmadı.

Her zaman olan birşey değil açıp test edeyim desem de yakalama oranım düşük, bilgisayarın menapoz dönemleri var bazen böyle oluyor bazen olmuyor =)

http://www.youtube.com/watch?v=pI2Z0r0IL24

Bu neden kaynaklanır ki ?

Sistem özellikleri şunlardır (bütün driverlar güncel):

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Bende de mevcut bu sorun.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

bendede vardı bu sorun maalesef çözemedim sorunu bende ekran kartımdan diye düşünüyordum, format denemedim kasayı parçaladım ekran kartıda çöpte 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Her gifte oluyomu  

mesela bunda oluyomu?

http://puu.sh/saCsr/a0da41dd4e.gif

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

9gag gif bölümünde fazla takıldığımdan biliyorum. Bende de var. Chrome kaynaklı. Diğer tarayıcılarda hiç bir sorun teşkil etmiyor.

Bazen chrome güncellemesinde düzeliyor bu olay. Akabinde ki güncellemede tekrar bozulabiliyor.   

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

bendede oluyordu cok kafaya takmıstım chromu guncelledım arastırdım fln fln ne denedyısem olmadı bende formatladım pc yı kafam rahat duzeldı su anda :)

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

O zaman chrome kaynaklı :) Kafaya takmıştım bunu sağolun a dostlar içim rahatladı.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Benim eski laptoptada oluyodu. Yenisinde olmuyor. İkisindede chrome kullanıyodum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bendede çok fazla sayfa açınca ya simsiyah ya bembeyaz oluyor bu videodaki gibi.

bilgisayarı kapatınp açılınca düzeliyor ama yine çok yüklenme olunca yine oluyor. mesela 10 videoyu birden açtığımda ..gibi

neden acaba

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

ekran kartlarınız nvidia mı? 1-2 hafta önce geforce experience' a gelen sürücü güncellemesinden sonra olmaya başladı bende de patch notlarını okumadım ama hemen 1-2 gün içerisinde bir güncelleme daha getirdiler düzelmemişti yine 

şu 2-3 gündür sorun yok 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..