folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Videodaki Bazi Sesleri Mute Etmek?

Videodaki Bazi Sesleri Mute Etmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Bi turlu yapamadim, video sesinin bir kac farkli kismini mute etmek istiyorum, after effect sorunlu bende onun harici bi uygulamayla halledebilir miyim? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Camtasia Studio  yu deneyebilirsin 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Adobe Premiere

Camtasia Studio

Movie Maker

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Movie makerde kısımları kes sustur birleştir  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben Video Pad ile ses silme, görüntü ekleme çıkartma, ses ekleme hepsini de gayet güzel yapabiliyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Videopad yukluydu zaten, susturmak istedigim kismin oncesi ve sonrasina split attim arada kalan kesik kismin sesini mute yapinca istedigim oldu 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yerinde olsam önce videodan sesi ayırırım sonra adobe auditionda açarım orada grafikten istediğim frekansları filtrelerim

Mesela insan sesinin frekans aralığı belli, bu frekansları filtrelediğinde aslında karaoke yapmış oluyorsun, histogram gibi bişeyden mevcut ses dosyasında istediğin ses aralıklarını bulup filtreleyebilirsin

Goldwave de de yapılabilir tahmin ediyorum fakat auditionda daha kolay olması lazım. background sesini filtrelediğin güzel tutoriallar var onları izle zaten istediğin sesi kaldırırsın onu anlayınca

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yerinde olsam önce videodan sesi ayırırım sonra adobe auditionda açarım orada grafikten istediğim frekansları filtrelerim

Mesela insan sesinin frekans aralığı belli, bu frekansları filtrelediğinde aslında karaoke yapmış oluyorsun, histogram gibi bişeyden mevcut ses dosyasında istediğin ses aralıklarını bulup filtreleyebilirsin

Goldwave de de yapılabilir tahmin ediyorum fakat auditionda daha kolay olması lazım. background sesini filtrelediğin güzel tutoriallar var onları izle zaten istediğin sesi kaldırırsın onu anlayınca

+1

Hocam ama şöyle bir durum var müzikten sesi ayırmak istediğinde ne yazikki altta yine biraz ses kalıyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

O kadar isim yok seyh, videonun belli yerlerinde soguk alginligi yuzunden burun cekme sesi vardi afedersiniz :)  o kisimlara mute attim halloldu, muhim bisey olmadigi icin o kisimlarin sessiz gecmesi onemli degil benim icin ama dediginiz sey guzel tabi prof bi is olsaydi frekanslarla ugrasip yok etmek daha guzel olurdu

Toplam Hit: 955 Toplam Mesaj: 9
ses video