Vintage Giyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Hocalar selamlar

vintage gömlek ve sweatshirt bakıyorum netten beğendiğim ürünler genelde mağazada değilde butik mağazalarda oluyor. netten baktım çoğunda şikayetvar da yanlış ürün gönderimi, beden yanlışı yada hiç göndermeme para al kaç mevzusu çok oluyor. bu sebeple istanbul içi gidip bakıp alabileceğim yer bakıyorum. Bana bakırköy, cennet ve taksim tarafında bulabilirsin pasajda dükkanlar var satıyorlar dediler ama tam lokasyon kimse veremedi. tekstille uğraşan yada bu tarz yerleri bilenler aydınlatırsa çok teşekkür ederim.

örnek ürünler;

https://www.sentetiksezar.com/collections/etek/products/unisex-oduncu-gomlek-hirka-7?variant=30395816902690

https://www.sentetiksezar.com/collections/etek/products/unisex-adidas-sweatshirt-oversized-1

özellikle adidasın bu tarz vintage sweatleri çok hoşuma gidiyor ama orji ürünler kaç papelden başlıyor allahsızlar

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

diktir

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Oversize sweatshirtün üstüne adidas logosu dikmişler hocam aslına bakarsan. H&M'de oversize sweatshirt bulabilirsin eğer üzerindeki logo mühim değilse.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Oversize sweatshirtün üstüne adidas logosu dikmişler hocam aslına bakarsan. H&M'de oversize sweatshirt bulabilirsin eğer üzerindeki logo mühim değilse.

hocam marka takıntım yok tasarım güzel olsun yeter 

mağazalarda çok faiş fiyat çekiyorlar o yüzden pek alasım gelmiyor

aynı ürünleri markalı/markasız zaten dediğim şekilde dükkanda pasajda çok uyguna satan yerler varmış oralara ulaşmaya çalışıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

normal oduncu gömlek.  çok kaliteli değil ama . babama 2 tane aldım . sadece toptan diyorda yardımcı ol diyince 1 tane bile satıyor . 40 tl :) dükkanı bir daha bulabilirmiyim bilmiyorum

resimler eksik sanırım kış sezonu eklenmemiş. bi sor 

https://www.facebook.com/pg/fabiolorente.gomlekleri34/photos/

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

taksim içi grandmavintage ı önerebilirim, şişhane2 metro duragına çok yakın, özellikle gömleklerini çok beğeniyorum, Kadıköyde ise büyükannemin sandığı hoş, sentetik sezar daha çok zincirleşmeye gitmiş bir mağaza, toplu üretim yapıyorlar lakin dediğim mağazalarda ürünler tek

profesyonel kahveci?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Gömlek güzelmiş hocam.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

taksim içi grandmavintage ı önerebilirim, şişhane2 metro duragına çok yakın, özellikle gömleklerini çok beğeniyorum, Kadıköyde ise büyükannemin sandığı hoş, sentetik sezar daha çok zincirleşmeye gitmiş bir mağaza, toplu üretim yapıyorlar lakin dediğim mağazalarda ürünler tek

pazar günü ilizyon müzesine gitmeyi düşünüyordum buraya da uğrarım kesin 

teşekkürler 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı

pazar günü ilizyon müzesine gitmeyi düşünüyordum buraya da uğrarım kesin 

teşekkürler 

taksime gitmişken varuna gezgin kafeye de uğra hocam bari , önemli değil iyi vakitler :D 

profesyonel kahveci?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

1-)Taksimde Odakule nin karsisinda midpoint in yaninda bir pasaj var 2 3 katli orda kiyamet gibi bay bayan butik var. Mutlaka buraya bak. 

2-) Taksim de Atlas pasaji var ama bir ya da iki erkek butigi var yine de bak.

3-) besiktas sinanpaşa hani var bkm nin yaninda orda da kari butigi cok ama tek tuk erkek butigi var. 

4-) Bakirkoy yuruyus yolunda bir iki butik var ama onlarda dizzo kiyafeti satiolar :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

1-)Taksimde Odakule nin karsisinda midpoint in yaninda bir pasaj var 2 3 katli orda kiyamet gibi bay bayan butik var. Mutlaka buraya bak. 

2-) Taksim de Atlas pasaji var ama bir ya da iki erkek butigi var yine de bak.

3-) besiktas sinanpaşa hani var bkm nin yaninda orda da kari butigi cok ama tek tuk erkek butigi var. 

4-) Bakirkoy yuruyus yolunda bir iki butik var ama onlarda dizzo kiyafeti satiolar :D 

brojum tam aradığım nokta atışı cevaplar oldu 

çok tşkler :W

Toplam Hit: 1374 Toplam Mesaj: 11
vintage giyim