folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Virtualbox Linux Mint / VPN Kullanamıyorum

Virtualbox Linux Mint / VPN Kullanamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Virtualbox üzerine linuxmint kurdum ilk defa linux kullanıyorum.. Karıştırdıkçı terminal falan kullanmak baya keyifli geldi.. Net üzerinden baya araştırdım openvpn kurdum herşeyi yaptım VPN bağlandığım zaman internete giremiyor.. Kesilmiş gibi oluyor..  Virtual box ayarları üzerinden ağ ayarlarını NAT'a da çektim ama ne yaptıysam virtualbox üzerinden VPN bağlantısı sağlayamadım... Burda paylaşılan NORDVPN accountlarından birkaç çalışan buldum ama girmiyor... Nasıl bir yol izleyebilirim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

-

abdullahazad tarafından 23/Nis/20 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

bir hata mesaji koymak ya da ne bileyim terminal uzerinden baglaniyorsan terminalin ekran goruntusunu atmak zor olmamali.

belki kullanmis oldugun nordvpn sunuculari tr'de engelli nereden bilelim biz amina koyayım ya! muneccim yarragi mi yedik?

bu tarz konulara extra gicik oluyorum. birde taşşak geçer gibi nasil bir yol izleyebilirim :) yazmıs konu sonuna. bilgisayarı kapatarak baslayabilirsin.

Bilgin varsa yön göstermek istiyorsan efendice cevap ver... Yediririm o müneccim yarrağını.. Efendice yaziyoruz şuraya durduk yere tüm sinirlerimi zıplattın... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

-

abdullahazad tarafından 23/Nis/20 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    McM bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

bir hata mesaji koymak ya da ne bileyim terminal uzerinden baglaniyorsan terminalin ekran goruntusunu atmak zor olmamali.

belki kullanmis oldugun nordvpn sunuculari tr'de engelli nereden bilelim biz amina koyayım ya! muneccim yarragi mi yedik?

bu tarz konulara extra gicik oluyorum. birde taşşak geçer gibi nasil bir yol izleyebilirim :) yazmıs konu sonuna. bilgisayarı kapatarak baslayabilirsin.

Bilgin varsa yön göstermek istiyorsan efendice cevap ver... Yediririm o müneccim yarrağını.. Efendice yaziyoruz şuraya durduk yere tüm sinirlerimi zıplattın... 

ahahahahaha. 

Kardeş çok ciddiyim ben adam gibi özür dileyip hatanı düzeltmezsen Alfacro'dan - Hacettepe Teknokent'e kadar ayağa kaldırıp seni bulacam...!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

-

abdullahazad tarafından 23/Nis/20 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

belki kullanmis oldugun nordvpn sunuculari tr'de engelli nereden bilelim biz ... .

..(^^`)...

Ee, ama haklı da biraz. 

Sen ekran görüntülerini koy.

Olmadı ekrandaki Çıktı'yı koyabilirsen o  da olur. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

özür dilerim :)

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Şu çözümü denediniz mi?