Virüs Yedim Yardım Edermisiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocalar kardeşim yeni formatladığım pc me fotoğraflarını atmak için usb takmış usb tabi ki virüslü ama yeni format attığım için daha antivirüs yoktu.. neyse olay şu virüsleri bulduk sildik temizledik ancak c ve d deki tüm (windows, program files falan hepsi) gitti dolu ama boş gözüküyo.. vakti zamanında öğrenmiştik çözümünü ama hatırlayamadım. yardım edebilecek bir hocam var mıdır ? 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

sistem geri yükleme c yi düzeltti, d yi de tek tek mecburen kurtarıyorum sorun nispeten çözüldü formatsız microsoft security essentials virüsleri tamamen temizledi. konu kaldırılabilir.. 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

bende de vardı öyle birşey sistem korumalı dosyaların kilidini açtıktan sonra içlerinden bulup siliyordum açılıyordu yer uzun süre öyle kullanmıştım.. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

tedbir şart  :D

Toplam Hit: 1007 Toplam Mesaj: 4