folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Vista Kocaman Bir Sorun.. (Bence)

Vista Kocaman Bir Sorun.. (Bence)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engineer46
    engineer46's avatar
    Erkek
    Tüm Tarikata Merhaba, ya bu vistada düzgün calısan bildiginiz bir nero var mı sinir oldum yaa. Ha bi de xp de catır catır calısan bluetooth cihazım vistada calısmıyor. sanırım driver istiyor vistaya uyumlu driverleri nerde bulurum? lütfen MEME yapmıstır cevabıyla dönemeyin!!!

Dalımızı Kıranın Ağacını KÖKÜNDEN Sökeriz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    nero 7 kullanıyorum ben bluetooth a gelince onu bende çalıştıramadım driver bekliyorum senin gibi bende artı ses sorunum var onun içinde creativenin driverleri yayınlamasını bekliyorum

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    vallaha benim xp de nero canavar Kardeş ben senelerdir şunu öğrendim microsofttun çıkartığı yazılımın ilk sürümünü almayacaksın 2. sini alacaksın :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    meme yapmıştır o..

içine kactı zaten o business edition :D

sen daha dinleme sözümü :D

Ankarayada gidiom beklersin artık 4 gün :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gerek yok neroya falan :) Sürükleyin dvd sürücüsünün üstüne o yazdırıyor zaten.Iso falan yazdıracaksanız 3. parti programlarda var işe yarayan.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hafif bi zımpara..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    temiz bi format çözer bu işi.

sp1 çıksın sonra kurarız abi vistayı

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
Toplam Hit: 1348 Toplam Mesaj: 7