Vista Ultimate

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serkantoplar
    serkantoplar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar forumda bir arkadaşımızın vermiş olduğu linklerden vista ultimate indirdim partlardan cıkarttıktığımda iso dosyası halindeydi ben deamon tols ta dosyayı açıp içindeki vistaya ait dosyaları nero ile veri diski olarak dvd ye yazdırdım boot ekranında dvd den başlamadı dvd den başlatabilmek için ne yapmam gerekir konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz ...

Bildiğimizi Zannetmemiz Öğrenmemizin En Büyük Düşmanıdır !! (DR. C. BERNARD)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Sorunu yanlış anlamadıysam BIOS ayarlarından birincil diski CD-ROM yapman lazım

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Boot Cd'si Veri Diski Olarak Yazdırılmaz Cd'nin Boot Sektörünü Bozmuşsun,,Tekrar İndirip İso Dosyasını Hiç Karışmadan Neroyla Cd'ye Yazdır..

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

.iso dosyası duruyorsa imaj yazdır gibisinden bi seçenek olacak onu seçip dvd ye basabilirsin.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 1495 Toplam Mesaj: 4