Vista Unsecapp.Exe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkBlade
    TurkBlade's avatar
    Erkek
    C:\Windows\System32\Wbem Dosyasinda bulunan Unsecapp.exe Bilgisayarim acilisinda sürekli olarak calisiyor arka planda msconfig de filan görünmüyor bu dosya güvenlik duvariyla ilgili birsey sanirim ama tam anlamadim AutoRun gibi prolarda kulandim aclista calismasini engelemek icin gine göremedim ben bu programi nasil aclista calismasini engelerim vede ne ise yariyo tam olar bu pro vista kulaniyorum Lütfen yazi yazmak icin yazmayin konuya bilgisi olan kisiler yazsin Saygilar........

Allah Sizi Korusun .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    hacım bendede var o exe windowsun şeyi o meraketme. virus mirus değildir daha dün format attım ben (:

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://msdn.Microsoft.com/library/default.asp?url=/library/enus/wmisdk/wmi/iwbemunsecuredapartment_createsinkstub.asp

Bu dosya önemli bir uygulamadır ve bilgisayarınızın sorunsuz ve güvenli çalışması için kaldırılmamalıdır...
    hoca bu baslıca programların calısmasını sağlayan bi exe sistem dosyası gibi bi şey,zaten system 32 de yani :) kasmaya gerek yok :P

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

zaten system32de diyonda bazı virusler kendini system32ye kopyalıyo :P

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkBlade
    TurkBlade's avatar
    Erkek
    Saolun zaten bunlari biliyorum virus olmadini da biliyorum yaben bi hata yaptim ondan cıktı yada bilmeden ben bi siistemde elle calisacak yada otamatikce calisacak dosyalari kendi isime yaramayanlari  elle yaptim belkide ondan sonra oldu sadece kaldıra bilirmiyiz diye sormustum yani engeleye bilirmiyiz basta calismasini ama bunu microsaft önermiyor onun yazilimiya ben bunu sormustum yani Ginede saolun Saygilar.......

Allah Sizi Korusun .
Toplam Hit: 2929 Toplam Mesaj: 5