Visual Basic 6.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgur89
    ozgur89's avatar
    Erkek
    ewet 15yasında biri olarak hevesle kendime bir visual basic kitabı aldım.Bilenler bilir ozgur hocaoglunun kitabı.Bir de baktım içinde cd falan yok (tamam heyecandan cd nin çalındıgını farketmemis olabilirim) ve başladım google da aratmaya ara allah ara bir suru makale buldum ama visual basic 6.0 download bulamadım.Sizden ricam ki cok ihtiyacim var bana visaul basic 6.0 mumkunse enterprise edition adresi verirmisiniz.Microsoft sitesinde de mukemmel ingilizcem dolayısıyla bulamadım Lutfen abiler su acemiye yardımcı olun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kadıköy yazıcıoğlu işhanı arkasındaki sokak mermercilerin arasıdnan yukarı çıkan merdivenden yukarı çıkıyon ilk kat sırf cd ci dolu adamlar koşa koşa cd getirir 3 milyon olması lazım cd ler kazık yemede
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgur89
    ozgur89's avatar
    Erkek
    saol cevap için ama ben istanbulda deilim abi yaw.Mugla/fethiye için adres bilen varmı ya da cd yollayacak insan parası neyse havale ederiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osimosi
    osimosi's avatar
    Erkek

merhaba osimosi benim özgüre bir sözüm var . abcim sen benim halimden anlarsım:)) Ben visual basici arıyorum fakat bir türlü bulamadım sen bana yardımcı olursan sevinirim.

bana yaz

oguz@gedizline.com

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kazaa da var 60Mb bir şey.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    kazaa, bear share, dc++ gibi programlarla rahatça bulup indirebilirsiniz, netten çok uğraşmayın, arayan çok tanıdığım vardı ama bulamadılar. belki vardır arama motorlarına geçmemiş bi yerlerde http://www.ftpbot.net/ buraya bi göz atabilirsiniz şansınıza belki çıkar...

Always with me, always with you...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    Ben FOrumda yazmıştım Bir arkadaş istemişti vermiştim linki

Bırak Şimdi imzayı :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karacaoglan
    karacaoglan's avatar
    Erkek

Kardeş al sana bu adrsi vereyim burada istediğinin program var Adrese teslim hem bide ÜCRETSİZ

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=11428

Buyur, Visual basic tam 600 mb 6.0 nasıl 60 mb oluyor ? :)

My Computer Pentium 4 2.8 1 GB Dual DDR Ram Asus Anakart Asus DVD RW Sony 19" SDM-HS95 LCD Monitor 120 GB Samsung HDD 5.1 Vestel Speaker 256 MB Ati Radeon AGP.
Toplam Hit: 2369 Toplam Mesaj: 8