folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Visual Studio Community Nasil ? Sql Server 2008 R2 Sorusu

Visual Studio Community Nasil ? Sql Server 2008 R2 Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Normal geliştirici için community yeterli oluyor fakat iş kurumsala geçince yakalarsalar dürterler hocam bilgin olsun ki bir de sen müşterilerine kuruyormussun müşterilerin de kurumsal diye tahmin ediyorum, o adamlar yanarsa iş size kadar gelir sizin başınız daha kötü yanar. Community öğrenciler ve akademisyenler içindi sanırım.

hocam c# ile daha cok kurumsal degil. ufak tefek yazilimlar yapiyorum masaustu. sqli express yukluyorum. bulabilorler mi dersin ? 

daha cok web php laravel ile ugrasiyorum onlarida netbeans ile isim oluyor.su anda android calisiyorum onuda android studio ile yazacagim

ayrica javayi da netbeansle yapiyorum

c# ocin ne yapay visual studio ideal

Express daha sıkıntı hocam bulurlar.

ne yapmalo hocam ? 

projeleri gelistidirken gider cok olursa plmuyor pahali vosual studio yaw :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Normal geliştirici için community yeterli oluyor fakat iş kurumsala geçince yakalarsalar dürterler hocam bilgin olsun ki bir de sen müşterilerine kuruyormussun müşterilerin de kurumsal diye tahmin ediyorum, o adamlar yanarsa iş size kadar gelir sizin başınız daha kötü yanar. Community öğrenciler ve akademisyenler içindi sanırım.

hocam c# ile daha cok kurumsal degil. ufak tefek yazilimlar yapiyorum masaustu. sqli express yukluyorum. bulabilorler mi dersin ? 

daha cok web php laravel ile ugrasiyorum onlarida netbeans ile isim oluyor.su anda android calisiyorum onuda android studio ile yazacagim

ayrica javayi da netbeansle yapiyorum

c# ocin ne yapay visual studio ideal

Express daha sıkıntı hocam bulurlar.

ne yapmalo hocam ? 

projeleri gelistidirken gider cok olursa plmuyor pahali vosual studio yaw :)

Kullan hocam da dikkat et

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

microsoft'un ürünleri ile ilgili sıkıntı yaşamayın. Kullanın. BSA yı siktir ettiler Allah'a şükür.

Ki community edition'ı kurumsal olmayan 5 kişiye kadar olan şirketlerdede kullanabiliyorsun.

DrKill tarafından 16/Tem/17 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

microsoft'un ürünleri ile ilgili sıkıntı yaşamayın. Kullanın. BSA yı siktir ettiler Allah'a şükür.

Ki community edition'ı kurumsal olmayan 5 kişiye kadar olan şirketlerdede kullanabiliyorsun.

2013 ultimate var. Onda yaptim hocam. acaba anlarlar mi communityden olmadigini ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 2175 Toplam Mesaj: 15
c#