folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Visual Studio Express 2010 Veya 2013

Visual Studio Express 2010 Veya 2013

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Arkadaşlar ben visual sadece c# geliştirmek istiyorum bunun içinde sadece visual studio c# ortamını kurmak istiyorum.

Lakin kendi sitesinden indirip kurduğum zaman sql'dan bir giriyor silverligt'dan çıkıyor bilmem kaç gb birçok şey yüklüyor halbuki visual studio yüklerken sQL ve bir çok eklentiyi tikini kaldırıyorum genede yüklüyor.

Ben sadece visual studio c# ortamı istiyorum bu sorunu nasıl aşıcaz.

İyi akşamlar.

Stay hungary Stay foolish
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

VS o şekilde yüklenir. 2008'de falan yüklenecek dilleri ayrı ayrı seçebiliyordunuz (C#, VB.NET, F# gibi). 

Sadece C# kullanacaksanız Express sürümlerinin her dili ayrı pakettir.

Düzenleme: Başlığı yanlış okumuşum. Yine eski 2008 Express sürümlerinde MSSQL Express vs. yüklemesini kapatabiliyorsunuz. Fakat ne zararı olduğunu anlamadım. Ben olsam VS2015 CE ile yoluma devam ederdim.

YeniHarman tarafından 19/Eki/15 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

VS o şekilde yüklenir. 2008'de falan yüklenecek dilleri ayrı ayrı seçebiliyordunuz (C#, VB.NET, F# gibi). 

Sadece C# kullanacaksanız Express sürümlerinin her dili ayrı pakettir.

Düzenleme: Başlığı yanlış okumuşum. Yine eski 2008 Express sürümlerinde MSSQL Express vs. yüklemesini kapatabiliyorsunuz. Fakat ne zararı olduğunu anlamadım. Ben olsam VS2015 CE ile yoluma devam ederdim.

Bir zararı yok sadece sistemi yormasını hdd yer kaplamasından hoşlanmıyorum hiçte işim olmucak biliyorum onun için gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Önceden ne güzel c# veya vb.net ortamını hazılıyor bırakıyordu şimdi microsoft neredeyse tüm teknolojisini yüklüyor :(

Stay hungary Stay foolish
Toplam Hit: 739 Toplam Mesaj: 3
c# visual c#