folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Visual Studio Lisans Anahtarı Uçtu

Visual Studio Lisans Anahtarı Uçtu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

professional le team editionun farkı ne bilen varmı??

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

ben cevap gelmeyince umudu kesmiştim sabah bu dadar cevap görmek güzel.herkeze çok teşekkür ederim.ben 90 günlük trial i kullnayordum, durumu anlattım win7 de böyle oluyormuş regeditten şimdi denicem ayrıca dün geçe pro full indirdim eger arkadaşın dedigi gibi regeditten de olmazsa kaldırıp full u kurucam.eger o full sürümde olmazsa yukarda verilen liklerdeki full u indirip kurucam o da olmazsa win7 ti yine bırakmam 3 ayda bir format atıcam :D

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

NuLL29 bunu yazdı:
    -----------------------------

ben cevap gelmeyince umudu kesmiştim sabah bu dadar cevap görmek güzel.herkeze çok teşekkür ederim.ben 90 günlük trial i kullnayordum, durumu anlattım win7 de böyle oluyormuş regeditten şimdi denicem ayrıca dün geçe pro full indirdim eger arkadaşın dedigi gibi regeditten de olmazsa kaldırıp full u kurucam.eger o full sürümde olmazsa yukarda verilen liklerdeki full u indirip kurucam o da olmazsa win7 ti yine bırakmam 3 ayda bir format atıcam :D

hocam sonucu söylersen bizler de 3 ayda bir format atmaktan kurtulabiliriz =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

üstadım soç şu regedit yemedi kırk kez ugraştım faklı yerlerde var oralarıda denedim olmadı.

visual studio 2008 profesyonel tirial sürümünü kaldırdım sonra visual studio profersonel full indirdim ve kurdum. şuan bir derdi yok.yanlız güncelleme yapmadım şuan için gereksiz.ama yapınca bir sorun çıkarmı bilmiyorum gerçi şuan güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

Not: konuya cevap yazılmadan önce başka bir siteden linkleri aldım oradan indirdim.yani yukarıdaki linklerden full u indirmedim.gerçi full full dur bir sorun çıkçağını sanmıyorum.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lalada bunu yazdı:

professional le team editionun farkı ne bilen varmı??

teamedition üzerine team foundation server kurup, online olarak istediğin kadar takım üyesiyle aynı projeye kod yazıyorsun.

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 4688 Toplam Mesaj: 16