Visualbasic

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forever
    Forever's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben visualbasic ile veritabanından bir program yaptım.bunun set up dosyasını yapacam yardım edermisiniz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Virus programla yazılmaz, programlama dili öğrenirsin onunla yazarsın..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    al sana virus :P http://www.tahribat.com/hdformat.asp

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek
    :=) ya arkadaşlar turkojan ile ilgili sorunum var bilgisi olan varmı?

Şampiyonsun Fenerbahçe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    NUKE_444 bunu yazdı:

kardeşim niye virüs diye ugraşıyosun al sana virüs bunu yükle

www.reklamcipezevenkseni.comkrallllll

Bu ne ya zıcmıssınız a.q adam reklam yapiyo resmen fırsatçı,admin arkadaslar mesajı görürsünüz umarim bu konuyu silin bence adamlar icine etmis turkojanla ne ilgisi war yaw herkes sacmalamis veritabani pro su ile ne ilgisi war virusun tobe.

Neyse ----

Setup dosyasi yapmak icin visual studio ile gelen package and deployment  wizardi kullanabilirsin,yada installshield,winrar(sfx),install creator gibi setup programlarini kullanabilrsin..Ben sana package ve deployment  wizardı anlatiyim,insallah visual basic araclari vardir pc n de yoksada visual studio cd sinden yukleyebilirsin..

Simdi başlat>Visual studio>visual studio tools gibi bi adreste olmasi lazim yada herneyse bulursun package ve deployment wizardı,daha sonra:

Select projectten yazdigin programin proje dosyasini seciceksin(*vbp),sonra package diceksin we gelen kutucuga compile dicen..Yeni bi ekran gelcek orda next de direkt olarak ilk secenek olan standart secili kalsin,sonra nereye kurulacagini falan ayarlican next diyerek gecicen sonra deisitrmezsen projenin bulundugu klasörde setup.exe ninde bulundugu yeni bir klasor acilacak oda setup oluyo iste :)

The king is bleeding.
Toplam Hit: 2059 Toplam Mesaj: 5