folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Viyana Ve Budapeşte'de Bulabileceğim Uygun Fiyatlı Şeyler Nedir?

Viyana Ve Budapeşte'de Bulabileceğim Uygun Fiyatlı Şeyler Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

kap gel oralardan br Mia Jovovich

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bu helal kesime takilmanin mantigi nedir bana bi anlatsaniza ya. Helal kesimde 2-3 arapca bisiler diyor sonra hayvani öldurmuo mu ?

Nese konuya gelecek olursak macarlarin yemekleri guzel degildir 3-4 tane farkli ve guzel seyler var biri corba(bence cok super bisi deil) kurtoskalac var bi ara turkiyeyede getirdi birileri ama tutmadi, langos(buna hastayim), birde kizlari guzel ortalamanin ustunde guzel kizlari var. Sehir yapisi zaten bildigimiz avrupa tarzi ama viraz daha eski.gece hayati cok iyi ozellikle hafta sonu

Kisaca bole...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1477 Toplam Mesaj: 13
viyana budapest