folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Vmware Workstation Bridge Problemi

Vmware Workstation Bridge Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, vmware workstation 12.5.0 versiyonu kullanıyorum Win7 Ve Xp vb... sanal makinalarım var, daha önce sorunsuz çalışan bridge modu şimdi çalışmıyor, internette paylaşılan bir çok tekniği denedim düzelmedi. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini de almak isterim.

Parlayan bizi paylar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

workstation'i silip tekrar kur diyeceğim. Windows'in nat ayarları bozulmuştur. mumkun ise 15 ve üstü kur. Rahat edersin. 

ek vm workstation 'i run as admin yaparak acip Virtual Network Editor den vm network leri de düzenlersen sonra onları kullanırsın. Nat problemini de cözecektir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

silip tekrar kurduğumda problem düzelmedi. 15 ve üstü çıktığından haberim yoktu onu deneyebilirim. Birde bir youtube videosu izliyorum çözersem eğer paylaşırım,

Parlayan bizi paylar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

15' i kurdum ama sorun devam ediyor..

Fiziksel pc'min driverları ve vpn araçlarını  sildim, driverları yeniden yükledim ama tık yok. daha öne çalışan zıkkım şimdi çalışmıyor. 

ne olabilir hacilar.

Parlayan bizi paylar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı

15' i kurdum ama sorun devam ediyor..

Fiziksel pc'min driverları ve vpn araçlarını  sildim, driverları yeniden yükledim ama tık yok. daha öne çalışan zıkkım şimdi çalışmıyor. 

ne olabilir hacilar.

Hocam içeride firewall var mı bridge olup dhcp ye gidip Localden ip alacak değil mi, içeride bir kural tutuyor olabilir.

bridge moda aldığında bağlanıyorda kalıyor değil mi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 907 Toplam Mesaj: 5
network vmware notwork now bridge