folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vodafone Cihaz Kampanyaları - Puan Yetersizliği

Vodafone Cihaz Kampanyaları - Puan Yetersizliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Hocalarım selam,

bugün ablam için bir cihaz bakmaya gittik. mevcut hatlar yeni vodafone'lu. cihazların çoğu puanı binlerde (4k-5k). bizim puanlarda 400lerde geziyor. 

Faturaya ek alalım dedik, şansına çıkmadı cihaz. evkur falan gibi yerden ödeme şekli güvensiz geliyor,kredi kullanmıyoruz. 

ne şekil alınabilir taksitle, bunun başka yöntemleri var mıdır ? 

yeni hat alalım, cihaza uygun tarifeli dedim, müşteri temsilcisi bilmiyor cep merkezine yönlendiriyor. puan için, turbo puan işlemi falan söyledi. bu işlem nasıl gerçekleşiyor, ücreti vs var mı  ? 

bilgisi olan,fikir verebilecek var mıdır ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

aylık olarak puanlar güncelleniyor, her ödediğiniz faturada düzenli şekilde ek puan kazanıyorsunuz. zamanla artacaktır. 1 yılda anca toparlanır sanki. 

evkur gibi yerlerden alrsınız da güven değil fiyat önemli, adamlara senet yapıyorsun fiyat zaten tuzlu iken bir de onlar bindiriyor. kredi kartı olmayan, fatura ile alamayan insanlara cazip gelioyr elden taksit vermek. kredi de kullanmıyorsanız tek çareniz bu gibi.

bir yakınınız var ise ondan rica edebilirsiniz, onun faturasına alınıp taksitleri ödersiniz.

turbo puan işlemi de galiba kredi kartından bir miktar çekim yapıp ona göre tanımlama mı ne yapıyorlar. yine kredi kartı gerekiyor yani (en azından ben öyle biliyorum)

sonuç olarak ya bir yakınınızın faturalı hattına ek olarak alıp aylık ödeyeceksiniz ya da evkur gibi yerlerden elden taksitle alacaksınız.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Taahhüt ile faturaya ek cihaz almayın. 24 ay boyunca öde Allah öde bitmiyor. Sanırsın konut kredisi. İnsan bıkıyor. Birde cihazına göre fazladan 800-900 lira fazladan geçiriyorlar.

Bütçeye göre telefon alacaksın bu devirde. Yetmiyorsa ikinci ele yönelin.

Kredi falan kullanmıyoruz demişsin zaten. Ancak kredi konusunda en mantıklısı Vatan. 10 aya kadar sıfır faiz ile kredi çıkartabiliyorlar. Yada enpara kart varsa internetten alıp sonrasında online işlemlerden taksitlendirebilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

@KotomineKirei  @mkyb hocalarım sağolun fikirler için. 

vatan'a bu konuda bir uğrayayım. 

bir de yeni hatla beraber cihaz alabilmeyi deneyelim. bakalım ne kadar fiyat çıkaracaklar. Ve evet taksitte öyle bir durum söz konusu öde öde bitmiyor hiç. Evkur'da da dediğiniz gibi durum. 

Teşekkür ediyorum 

nposeLx tarafından 18/Mar/18 16:53 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vatanbilgisayar fibabank kredisi ile peşin fiyatına 10taksit sunuyor.

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

şuan Vatan ile görüştüm. 

8 ay peşin fiyatına 0 faiz. 

15 ay, 15 ayda 1 faiz ile ( 1,2) faiz oranı ile veriyorlarmış. ( tabi taksit seçenekleri uzayabiliyor size kalmış) 

arkadaşlar teşekkür ediyorum bilgiler için.  bilmiyordum, vatan gayet iyimiş bu konuda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

hepsiburada iş bankasından alışveriş kredisi kullanıdrıyr hocam ben 2 defa alışveriş yaptım memnunum hat üzerine almanı tavsiye etmem

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

hepsiburada iş bankasından alışveriş kredisi kullanıdrıyr hocam ben 2 defa alışveriş yaptım memnunum hat üzerine almanı tavsiye etmem

teşekkür ederim hocam, faiz durumları nasıl bilmiyorum. vatan şu durumuma cazip geldi. yarın gidip konuşacağım ödeme detayları vs. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

en uygunu vatan. medimarkt ve hepsiburada da yapıyor hocam.

hat üstüne alınmaz artık sene 2018 :)

bir kere aldım öde öde bitmiyor daha da almam inşallah :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

onu turkcellde yaşadım ben

paxer biliyo :D 1 gün önce 0 kredi ertesi gün 6k kredi oldu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1806 Toplam Mesaj: 10
telefon vodafone telefon