Vodafone Gizli Tarife Ve Paketler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Her yone 500DK,1000SMS ve 2GB interneti sadece 23TLye almak icin hemen FIRSAT23 yazip 7000e gonderin

Hangi operatör?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Her yone 500DK,1000SMS ve 2GB interneti sadece 23TLye almak icin hemen FIRSAT23 yazip 7000e gonderin

Hangi operatör?

Vodafone.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hangi operatör?

Vodafone.

Turkcell'de buna eş değer tarife var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hangi operatör?

Vodafone.

Hanımı daha 2 gün önce Vodafone'a taşıdık. Böyle bir tarifeden bahsetmediler hiç. Gerçi konu başlığında da GİZLİ TARİFELER yazılmış. Dur hele yarın arayıp bi sorayım neden bunun bilgisi verilmedi bize diye...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar daha önce buradaki kampanyanın birisinden yararlandım. Önceki tarifem === Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 22 TL ( KOMPLE22 -> 7000 ) 

Daha sonra vodafone bana mesajla bir tarife sundu. MEGA3GB yazıp 7000'e gönderince bana === Her Yöne 600 DK + 1000 SMS + 3 GB : 19 TL + ayda bir 1 haftalık 1GB hediye ediyordu.

Kardeşim i de vodafone geçirdim önceki gün. Onuda MEGA3GB tarifesine geçirmek istedim ama hata mesajı verdi.

Bende burada başka bir konuda söylenen taktiği denedim. MEGA3GB yerine SUPER3GB yazıp gönderdim gene hatalı mesaj cevabı aldım.

Şimdi sizlere sorum şu vodafone'nin 400DK ve üstü 3GB interneti olan SMS çok önemli değil, bu benzeri bir paketi var mı alabileceğim? Bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Görmeyenler için  konu birkez yukarı 

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 5003 Toplam Mesaj: 27