Vodafone Her Şeyin Sınırsız Olduğu Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tarife bana özel kısmından çıkıyor. Herkese teklif edilmiyor. 

Konuşma, internet ve mesajlaşmaların hepsi sınırsız. Turkcell'i sağlam göt etmişler. Turkcell bu rakama sadece internet veriyor oda kafam kadar modemle çalışıyor. Yazın köye, yazlığa gidince internetsiz kalmazsınız. 

Sonunda operatör alanında dünya standartlarını pahalıda olsa yakaladık. YouTube'ta görüyorum elin boklu Hindistanlıları bile sınırsız 4G kullanıyor. 

Bu tarifeyi Turkcell ve Telekom birlik olup hem BTK'ya hemde rekabet kurumuna şikayet eder kesin. 

mkyb tarafından 01/Mar/20 20:11 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638 - - - 9. köyden kovuldum 10. köyü arıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

İnternette herhangi bir hız kısıtlaması var mı hocam? Vodafone yurtdışında sınırsız paketler sunuyor fiyata göre hızı artıyor. 

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Sınırsız ancak hız sınırı var mı? Türkiye şartlarında 4G de sınırsız vermek çok olası durmuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuanlık hız sınırı yok. Türk Telekom ile ortak baz istasyonu kullanmaya başladılar onun sayesinde çıkıyor bu tarife. Yoksa Vodafone 4G ihalesinde en düşük frekansları alan operatör olduğundan hızı zaten düşük. Birde sınırsız İnternet verirse iyice öldürür neti. 

Tabi ileride kullanım artarsa hız sınırı gelebilir. Zira taahhüt almıyorlar. Yani adamları ve sizi bağlayan bir şey yok. 

Ancak %100 ihtimalle hotspot ve torrent engellenir. Yoksa bizim millet bokunu çıkarır. Gerçi Android'te çözümü kolay onun. 

mkyb tarafından 21/Şub/20 02:31 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638 - - - 9. köyden kovuldum 10. köyü arıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

vodafonelu değilim.  bu tarifeyi alma imkanim yok herhalde?

KENDİ DÜŞÜNCELERİNİZİN DÜNYANIN EN DOĞRU BİLGİSİ OLDUĞU FİKRİNİ BIRAKIN ARTIK. BURASI BİR FORUM. KARŞIT FİKRE TAHAMMÜLÜN YOKSA ÇIKIŞ YAP LİNKİ SENİ BU EZİYETTEN KURTARABİLİR. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

superbox mevzusunu telefon üzerinden çözdüler işte ne güzel.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şuanlık hız sınırı yok. Türk Telekom ile ortak baz istasyonu kullanmaya başladılar onun sayesinde çıkıyor bu tarife. Yoksa Vodafone 4G ihalesinde en düşük frekansları alan operatör olduğundan hızı zaten düşük. Birde sınırsız İnternet verirse iyice öldürür neti. 

Tabi ileride kullanım artarsa hız sınırı gelebilir. Zira taahhüt almıyorlar. Yani adamları ve sizi bağlayan bir şey yok. 

Ancak %100 ihtimalle hotspot ve torrent engellenir. Yoksa bizim millet bokunu çıkarır. Gerçi Android'te çözümü kolay onun. 

kullanım sözleşmesini paylaşabilirmisin hacı

mutlaka bir ipnelik vardır. 

Zamanında Sınırsız dakika diye 5000 dakika limiti koymuşlardı.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

şimdi ziktim seni ttnet  çalışanı 

şerefsiz hakkım olam 3 aylık yazlık netin üstüne 2 ay yazlık internet vermiyordu . 

dur bakim bana verecekmi hemen götüm kalkmasın ç.

Aristokrasi Tabakasına Laf Söyleyemezzsin ,Eğer Söylersen İlk Köleler Karşı Çıkar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

aylık 46080 dakika veriyorsa konusma sinirsizdir :D

KENDİ DÜŞÜNCELERİNİZİN DÜNYANIN EN DOĞRU BİLGİSİ OLDUĞU FİKRİNİ BIRAKIN ARTIK. BURASI BİR FORUM. KARŞIT FİKRE TAHAMMÜLÜN YOKSA ÇIKIŞ YAP LİNKİ SENİ BU EZİYETTEN KURTARABİLİR. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Bende çıkmıyor lan çıksa sabit İnterneti iptal edeceğim. 

Yakında Güncelenecektır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

aylık 46080 dakika veriyorsa konusma sinirsizdir :D

Hocam aslında 44640 dk da verse yeter. Zaten 1 ayın toplamı 44640 dk yı geçemiyor teorik olarak :D

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 5092 Toplam Mesaj: 60
vodafone