Vodafone Net Rezaleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba ve iyi geceler

Ben şuan Karabük' te eğitim öğretim hayatımı sürdürmekteyim ve iki ay evvel burda bir evden başka bir eve taşındım ev arkadaşımla. Evde internet olarak Vodafone net kullanıyorum. Ana portta bir sorun olduğu için bizim eve interneti kendimiz cekemedik. Defalarca müşteri hizmetlerini aramamiza rağmen herhangi bir gelişme olmuyor. Önce Türk Telekomun teknik destek ekibini oraya yonlendirecegiz ve 72 saat içinde gelip yapacaklar dediler. Geldiklerinde beni muhakkak aramalarını ve apartmandaki porta kağıt asmalarini her seferinde tembihledim ama her seferinde "gelmisler, bizlik bir sıkıntı yok" deyip kestirip attılar. 4 gün önce aradığımda da "bu sefer kendi Vodafone ekibimizi göndereceğiz, yarın gelip yapacaklar" denildi ama gelen giden olmadi. Büyük bir mağduriyet yaşamaktayız. Bu şehirdeki elektrikçiler daha ampul bile takamadiklari için onların da yardımı olmadı. Gelip, sorunu düzeltmeden para talep eden kişiler hepsi. 

Velhasıl ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, bimere şikayette bulundum ancak ordan da bir sonuç çıkacağıni sanmıyorum. Bu durumda ne yapmam gerekir, içinizde konuya vakıf olan birileri muhakkak vardır. Yardiminizi rica ederim.

İyi geceler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Karabük'ün neresinde kalıyorsun? Ben de orada yaşıyorum. Gerçi şimdi İstanbul'dayım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

100. yıl mahallesinde kalıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetleri elamanları kendi çalışanları olmadıklarından konuya ilgisiz hocam. Vodafone'nun kendi sitesinden yaz şikayetini ilgilenirler. Zira bu şikayetler direk genel müdürlüğe ulaşıyor.

http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/Tuketici-Sikayetleri.php

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    paparozzi bunu yazdı

100. yıl mahallesinde kalıyorum.

Vize işlerimi hallettikten sonra geleceğim. Yurt dışına çıkmadan önce bir geleyim diyorum. Bir görüşür, TBT Karabük buluşması yaparız. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

@mkyb dün denedim hocam, mesaj attım. Umarım işe yarar.

@Pikacu beklerim hocam buluşma ayarlarız, güzel olur. Hatri sayılır sayıda mürid var burda.

paparozzi tarafından 27/Tem/17 16:40 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Anlaşılan işin içinde bir menfaat olmadıkça herkes yorum yapmaktan kaçınıyor. Teşekkürler tahribat ailesi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    paparozzi bunu yazdı

Anlaşılan işin içinde bir menfaat olmadıkça herkes yorum yapmaktan kaçınıyor. Teşekkürler tahribat ailesi.

hocam haberin yok galiba tbt nin ana sponsoru vodafone, hatta bizlerde vodafone çalışanlarıyız.

neyin kafasındasın anlamadım, çıkar menfaat filan sanırm sen burayı dh ya da r10 ile karıştırdın .

kimse sana cvp vermey zorunda degil isteyen yazar isteyen yazmaz  trip atmana gerek yok .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    paparozzi bunu yazdı

Menfaat ? Ne yapalım hocam Vodafone binasını mı taşlayalım ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

https://forum.vodafone.com.tr/t5/Süper-İnternet/bd-p/SuperInternet

Resmi forum sayfalarına konu açıp yazabilirsin. Genel itibariyle TR'de en boktan müşteri hizmetlerine sahip isp'dir. Sonuç alabilmen için gerekli yolu yazmışlar. Daha fazla yapılacak bir şey olmadığı için mesaj yazılmamış olabilir. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    paparozzi bunu yazdı

Menfaat ? Ne yapalım hocam Vodafone binasını mı taşlayalım ?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ignorance is bliss.