folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vodafone Timwe Aboneliği ( Dolandırıcılık)

Vodafone Timwe Aboneliği ( Dolandırıcılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Arkadaşımın başına gelmiş sizlerin de bilgisi olsun.Vodafone hatlarda onay vermeden paket aboneliği yapıyorlar aylık 12 tl çekiyorlar. İşin ilginç yanı vodafone onay verilmeyen işleme nasıl izin veriyor böyle bir şey var mı ? Hiç bir şekilde paket ile ilgili mesaj veya mail gelmiyor.

Sanırım reklam içeriklerine tıklayarak bulaşıyor tam fikrim yok.

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Arkadaşımın başına gelmiş sizlerin de bilgisi olsun.Vodafone hatlarda onay vermeden paket aboneliği yapıyorlar aylık 12 tl çekiyorlar. İşin ilginç yanı vodafone onay verilmeyen işleme nasıl izin veriyor böyle bir şey var mı ? Hiç bir şekilde paket ile ilgili mesaj veya mail gelmiyor.

50 tl vereyim böyle konu açma ameke :)) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

50 tl vereyim böyle konu açma ameke :)) 

Açalım da milletin bilgisi olsun abü. Arkadaşa 200 tl girmiş sen 200 tl ver :D

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

evet reklam içeriğine tıklayarak bulaşıyor orda eşek kadar yazıyor bu kuralları kabul ediyor musun diye sonra sana mesaj geliyor o mesajla onay veriyorsun ve başlıyor o yüzden bence bok atmayın vodafone'a biraz bilinçli olun ve bildmediğimiz anlamadığınız sitelere girmeyin. (Sözüm sana değil konu sahibi)

Love is nothing without fucking.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha öncede yazmıştım Google play'de sizin adınıza sms atıp bu tip servislere abone eden uygulamalar var. Her önünüze gelen uygulamayı indirmeyin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

evet reklam içeriğine tıklayarak bulaşıyor orda eşek kadar yazıyor bu kuralları kabul ediyor musun diye sonra sana mesaj geliyor o mesajla onay veriyorsun ve başlıyor o yüzden bence bok atmayın vodafone'a biraz bilinçli olun ve bildmediğimiz anlamadığınız sitelere girmeyin. (Sözüm sana değil konu sahibi)

Konu hakkında çok bilgim yok sanırım bilinçsiz kullanımdan kaynaklanıyor, smartphone herkes için değil :D

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Ailede bir ufaklığın başına geldi. Çocuk yalvar yakar bir şey yapmadığını, onay vermediğini iddia etti. Vodafone ile ailesi görüşünce biraz da nette aratınca bir çakallık olduğu ortaya çıktı. Bir tek Vodafone'da görünmesi de ayrı bir olay.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Daha öncede yazmıştım Google play'de sizin adınıza sms atıp bu tip servislere abone eden uygulamalar var. Her önünüze gelen uygulamayı indirmeyin.

o uygulalamarı google play üzerinden indiremezsiniz anca google play haricindeki bir siteden apk indirip kurarsanız olur çünkü google play bu tür izinleri isteyen programlara izin vermiyor 

Love is nothing without fucking.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

o uygulalamarı google play üzerinden indiremezsiniz anca google play haricindeki bir siteden apk indirip kurarsanız olur çünkü google play bu tür izinleri isteyen programlara izin vermiyor 

Hocam ayrıntılı bilgin var mı konuda çünkü arkadaş ben bişey yapmadım kendi oldu diyor. Bana pek inandırıcı gelmedi anlattıkları 

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    Biyoteknoloji bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam ayrıntılı bilgin var mı konuda çünkü arkadaş ben bişey yapmadım kendi oldu diyor. Bana pek inandırıcı gelmedi anlattıkları 

Uygulamayı yüklerken sms atabilme özelliğini göz göre göre kabul edersen atar tabi. Google play de de böyle uygulamalar mevcut 

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam avea kullaniyorum buna benzer birsey yasadim video izlemek icin tikladigim video linkinde kabul ediyormusuz diye bir kutucuk cikti direk olarak mesajla hattiniz bilmem nereye kayit oldunuz v.s dedi mobil odemeyi kapatin ozaman sorun ortadan kalkiyor sadece bir sefere mahsus odemis olucaksin bu kazigi

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 1404 Toplam Mesaj: 11
vodafone timwe