Vodafonenin Kazığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

hacı olay o değil. 1-30 aralık arasında 2 aralık gibi mesaj geldi. 100 mb hattınıza yüklenmiştir diye. bu hediye 100 mb 3 ocakta bitmiş. bir sonraki mesaj 22 ocakta geldi. benim anlamadım bu 100 mb hattınıza yüklenmiştir mesajı neden 20 gün sonra geliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tuketiciyi koruyan hic bir merci yok bu memlekette. gecen bana avea zikini kaldirdi aylardir sistemde gorunmeyen faturam(hatti iptal ettirdim o surecte cikan fark faturasi) pat diye hacizle evime geldi. O kadar odemek icin gittim sisteme girilmemis, gorunmuyor diye gonderdiler sonra avukat geldi anasini satim. 1 liralik fatura olmus avukat masrafi vs 5 lira ...en son avukatlik burosunda sovmedigim nesne kalmadi, ana faturami odedim dosyayi kapattim. ayakta duzecek adam ariyor firmalar. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

vodafonun kazanç yolu o. banada 100mb internet kullanabilirsiniz demişti. daha sonra birgün girdim bir iki video izledim bi baktım msj geldi günlük 5 tl lik internet kullandığınız için sizi kutlarız gün sonuna kadar ücretsiz izleyebilirsiniz :D:D bir kaç kere oldu artık telden nete girmiyorum :D o konuda geçiriyorlar

Edit: Birde örnek veriyorum bu ay kullanılan o internet parası diğer aya yansıyor.

Zehirrr . . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ne yaptında 40 tl geldıı ama?  ben kac aydan berı vadafondayım bır kere bılee 27 tl gelmedı hep 26.10 gelıyor kımbılır neler yaptın adamları suclama hemen

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:
    -----------------------------

ne yaptında 40 tl geldıı ama?  ben kac aydan berı vadafondayım bır kere bılee 27 tl gelmedı hep 26.10 gelıyor kımbılır neler yaptın adamları suclama hemen

-----------------------------

genç avantajda mısın?

Toplam Hit: 2866 Toplam Mesaj: 26