folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Volkswagen Tutkunları İçin Güzel Bir Paylaşım

Volkswagen Tutkunları İçin Güzel Bir Paylaşım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

5-6 bin ytl ye fena olur diyen arkadaşım gel senle bir parça almya gidelim bir gün anlarsın kaç ytl olduğunu :S

sadece kupa şase ayrımı 8000 ytl yi bulur o da öğrenci işi kaldı ki o kara şimşekte ki boya+ tampon+far+ıvır zıvır o fiyata mal olur destekli sallayalım :S

o aracın maliyeti 25000 ytl yi aşar ... motoru bilmem lazım porsche motoru olur havalı orjin kalsın dersen o da malum porshe motoru ...

vosvos orjinal ''0'' motor alman malı 9000 ytl 1600 cc varın siz hesaplayın porshce un ''0'' motorunun fiyatını .. :/

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Abi hiçbi zaman prestij kaybetmeyecek araba bu. Son zamanlarda acayip taktım şunlara. Ama helal olsun diyorum ki beetle aradan sonra newbeetle olarak karşımıza farklı bi şekilde çıktı. Darısı murat124 ün başına :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

muhabir22 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abi hiçbi zaman prestij kaybetmeyecek araba bu. Son zamanlarda acayip taktım şunlara. Ama helal olsun diyorum ki beetle aradan sonra newbeetle olarak karşımıza farklı bi şekilde çıktı. Darısı murat124 ün başına :))
    -----------------------------
    yok hocam o new beetle hikaye efsane olamaz mini de aynısı daha lüks hazır isteyenler emek harcamak istemeyenler için

bi kere sulu be abi çok cıvık geliyor bana :D

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Yok hocam new beetle ı övdüğüm yok sadece volkswagen e helal olsun demek istedim adamlar kötü de olsa yeni modelini çıkardı sonuçta, her ne kadar eski beetle cıları tatmin etmese de :))

Ama bu 70li model olanlar hastalık delicesine birşey :) Bunun tutkunları cilalı arabaları alıp paslandırarak kullanıyorlar arabayı, şov amaçlı oluyor tabi. Birde bunların konvoy yapmalarına bitiyorum güzel oluo be :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Ya bırakın tosbaa nemiş :Dbunun yanında asalet dediin bunda var tosbaa ne(Vosvos la bu ne alaka diebilirsiniz Farklı klasmanları karşılastırdım ama olsun :D:D) 

Süper%20yaa:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

İlk alım fiyatı fazle değil ama istediğin gibi temiz bir hale getirmek motouydu falanı filanı 20-30 bın ytl yı bulur. Kendi ojinal motoruda modifiyeye oldukca yatkın ama modifiyeli motorları bellı bır sure yuksek hızdan sonra hararet yapa bılıyor ve bıldıgım kadarıyla dınamıgı yemedıgı ıcın yuksek hızda sorun yaşamamak için ön taraflarına kursun dokuluyor agırlık yapsın dıye....  Su dıplomayaı bır alayım ahanda benımkı :)

img393/7663/adszar0.jpg

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

:P

Ne Mutlu Türküm Diyene...
Toplam Hit: 3264 Toplam Mesaj: 29