Vpn Önerir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar ortak ağda girdiğim siteleri ağ yöneticisine iletmeyecek ve veri iletişimi sifreleyecek bir vpn lazım. Android üzerinden kullanılabilir olması lazım ve iki video izleyince hemen yavaşlatmayacak türden olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşlar ortak ağda girdiğim siteleri ağ yöneticisine iletmeyecek ve veri iletişimi sifreleyecek bir vpn lazım. Android üzerinden kullanılabilir olması lazım ve iki video izleyince hemen yavaşlatmayacak türden olsun

openvpn

ağda deep packet inspection varsa

scrambled openvpn

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

avast  okayfreedom earthvpn

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    farlo54
    farlo54's avatar
    Erkek

digital ocean dan 5$ sunucu kiralayıp kendi vpn serveri kurmak mı daha mantıklı olur yoksa vpn hizmeti veren firmalardan hizmet almak mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vyprvpn

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    farlo54 bunu yazdı

digital ocean dan 5$ sunucu kiralayıp kendi vpn serveri kurmak mı daha mantıklı olur yoksa vpn hizmeti veren firmalardan hizmet almak mı?

ikincisi. tek sunucuya bağımlı kalmıyorsun ister fransadan gir ister almanyadan ister türkiyeden. provider olarak IPVanish öneririm scramble desteği de var client uygulamalarında

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Airties modemlerde VPN ayarı var direk bilgileri girince modem kendi karar veriyor. Bunu destekleyen VPN firması bilen var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    farlo54 bunu yazdı

Hangi ülke sunucusu bu digital ocean

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Digital Ocean Vpn kuracak arkadaş var mı bana telefondan giriyorum yapamadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Betternet candır. https://www.betternet.co/ 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

PIA kullanıyorum ben PPTP/L2TP/SOCKS

android uygulaması çok hızlı ve güzel , windows uygulamasıda var ama onun yerine windows vpn ayarlarından kurup kullanıyorum.

aynı anda 5 kullanıcı limiti var. sitelerinden anlık hangi sunucu hızlı vs. diye speedtest filan yaptırıyor. memnunum yani :D bu tr deki engellemelerin herhangi birine takılmadım.

zaten kendileride bu konuyla ilgili tweet filan atmışlar, bişiler yapmışlardır sanırım ^^

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 1271 Toplam Mesaj: 11
vpn vpn