VPS Alacağım Ama Nasıl Çalışır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek

http://www.keyweb.de/

http://www.dedibox.fr/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Hocam yurt dışı lokasyona hiç hiç hiç bakma. Hepsini kullandım şuan kendi serverim var denizlide. Denizli net internet lokasyonlu bi vps al. Hiç bir sorun ve hiç bir problem yaşamazsın. Yurt dışında 100 > pinglerken tr lokasyonda 30 < pingliyor ;)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

al sana en ucuz vps bir ay kullan http://vpslink.com/   $7.95 ödeme yapman gerekiyor, diğer ay ödemelerini otomatik çekiyor eğer iptal ettirmek için sitesindeki iptal etme formunu doldurman lazım aksi halde ikinci ay kartından para çekerler.

linux vps hizmeti veriyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    -----------------------------

Hoca VPS nedir biliyormusun simdi seninki gibi bir bilgisayar düşün
    yada direk şöyle örnek veriyim şmdi elimizde 1 kasa var 4 cekirdek 6 gb ram var 500 gb harddisk var adam bunu alıyor 3-4-5 duruma göre parçalara bölüyor ve istegine göre sana içine işletim sistemi kurup veriyor yani o kasadan sana düşen adamın orda belirttiği özellikler kalıyor ( 4 cekirdek işlemci dediyse onu kac parcaysa böl sna o kdr dusuyor 256 mb ram dediyse o kdr ram dsuyor 50 gb hdd dediyse o kdr hdd dusuyor )

işletim sistemine gelince yeni alıyorsn sanırm.linux fln hç ugrasma cnku linuxda uzak masaüstü dalgası yok windows makine alırsan eger makinenin ipsini sifresini yazarsn aynı senin masaüstün gibi 2. bi masaüstü gelir karşına ordan istediğini yaparsın.

bide verdigin 3 secenektn hangisi alym demşsn eger çok down/up ypmicaksan 1.yi al. yok ben eger dagıtırm neti cekerm hepsini diosanda sınırsz trafik al 2.yi

Hocam çok teşekkür ederim.

sanırım 2. alacağım. şirket adana da bi gidip konuşacağım.  kafama göre paket yaptırabilirsem onu alayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı:

Metanet bunu yazdı:

Hoca VPS nedir biliyormusun simdi seninki gibi bir bilgisayar düşün
    yada direk şöyle örnek veriyim şmdi elimizde 1 kasa var 4 cekirdek 6 gb ram var 500 gb harddisk var adam bunu alıyor 3-4-5 duruma göre parçalara bölüyor ve istegine göre sana içine işletim sistemi kurup veriyor yani o kasadan sana düşen adamın orda belirttiği özellikler kalıyor ( 4 cekirdek işlemci dediyse onu kac parcaysa böl sna o kdr dusuyor 256 mb ram dediyse o kdr ram dsuyor 50 gb hdd dediyse o kdr hdd dusuyor )

işletim sistemine gelince yeni alıyorsn sanırm.linux fln hç ugrasma cnku linuxda uzak masaüstü dalgası yok windows makine alırsan eger makinenin ipsini sifresini yazarsn aynı senin masaüstün gibi 2. bi masaüstü gelir karşına ordan istediğini yaparsın.

bide verdigin 3 secenektn hangisi alym demşsn eger çok down/up ypmicaksan 1.yi al. yok ben eger dagıtırm neti cekerm hepsini diosanda sınırsz trafik al 2.yi

Hocam çok teşekkür ederim.

sanırım 2. alacağım. şirket adana da bi gidip konuşacağım.  kafama göre paket yaptırabilirsem onu alayım.

rica ederm ne dmk.

hç öyle ugrasma hoca gir r10.net e ordan vps bölümüne kfana uyan çıkar bi tane mtlaka :)

edit : Yeni Windows Vps Kampanyamız Şekildeki gibidir.

İşlemci : Quad Core Xeon 3210
    Data Center : Leaseweb
    Ram : 1024 MB
    HDD : 100 GB
    Bandwidth : Limitsiz !!!
    Bağlantı : 10 Mbit
    İşlemci Limiti : %25

€20.00 EUR Aylık ( 40 YTL AY )
    ( VPS HİZMETLERİNDE EURO KURU 2 YTL OLARAK SABİTLENMİŞTİR )

http://www.r10.net/vps-hosting/199689-yeni-vps-paketlerimiz-www-aysimaservers-com.html

bak hocam bu çok iyiymiş :)

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

rica ederm ne dmk.

hç öyle ugrasma hoca gir r10.net e ordan vps bölümüne kfana uyan çıkar bi tane mtlaka :)

edit : Yeni Windows Vps Kampanyamız Şekildeki gibidir.

İşlemci : Quad Core Xeon 3210
    Data Center : Leaseweb
    Ram : 1024 MB
    HDD : 100 GB
    Bandwidth : Limitsiz !!!
    Bağlantı : 10 Mbit
    İşlemci Limiti : %25

€20.00 EUR Aylık ( 40 YTL AY )
    ( VPS HİZMETLERİNDE EURO KURU 2 YTL OLARAK SABİTLENMİŞTİR )

http://www.r10.net/vps-hosting/199689-yeni-vps-paketlerimiz-www-aysimaservers-com.html

bak hocam bu çok iyiymiş :) 

Güzelmiş ama panel parası da istiyor :)

Plesk 100 domain lisans : 5 euro
    Plesk Sınırsız domain lisans : 10 euro

Toplam Hit: 3225 Toplam Mesaj: 17