Vr Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

temel sorum şu.  Bu samsung telefonları kullanarak deneyimlediğimiz vr başlıkları var.

Orginali 400 küsür iken sağda solda 25 liralıkta var. ben 25 liralıklardan aldım işimi görüyor.

peki bu 400 lira olanın espirisi nedir? mercekleri odak uzaklığı filan daha mı iyi acaba? bariz bir deneyim farkı verirmi tavsiye edermisiniz?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ben de meraklardayım. Videolardan gördüğüm kadarı ile hayvani bir fark var amma deneyenden bir dinlemek laızm.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

temel sorum şu.  Bu samsung telefonları kullanarak deneyimlediğimiz vr başlıkları var.

Orginali 400 küsür iken sağda solda 25 liralıkta var. ben 25 liralıklardan aldım işimi görüyor.

peki bu 400 lira olanın espirisi nedir? mercekleri odak uzaklığı filan daha mı iyi acaba? bariz bir deneyim farkı verirmi tavsiye edermisiniz?

Hangi marka aldın ne amaçlı kullanıyon başkan.az bilgi versene neden aldın bide.

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    patates bunu yazdı

Hangi marka aldın ne amaçlı kullanıyon başkan.az bilgi versene neden aldın bide.

benimki sadece başlık. Telefonu içine sokuyorsun. Youtubedan  360 dereceli vr görüntüleri açıp takıyorum. ne amaçla kullanıyorum  dersen

orası değişik. ben kafa bulmak için kullanıyorum. bendeki vrbox diye geçiyor

yokmu kullanan eden

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Hacı 2-3 proje yaptım vr üstüne, şu an tezimi de VR ile ilgili yapıyorum, Türkiye'de olup da kullanmadığım cihaz kalmadı şöyle söyliyeyim, occulus dışındakiler hepsi birbirine benzer ürünler, samsunglar da 80-100 liralara inmişti bir aralar, onun esprisi mercekleri kaliteli ve s7 vb. modellerle direk iletişim desteği olmasıydı, onun dışında VR Box veya Cardboardlardan farkı yok, fark konforda, en ergonomiğini al alacaksan, 10 dakka sonra burnu uyuşturanlar var. Bir de VR box'ın sahteleri de var, sahtelerinin mercekleri baya kalitesiz, orj. VR Box'ın mercekleri fena değil.

"İstikbal göklerdedir..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

Hacı 2-3 proje yaptım vr üstüne, şu an tezimi de VR ile ilgili yapıyorum, Türkiye'de olup da kullanmadığım cihaz kalmadı şöyle söyliyeyim, occulus dışındakiler hepsi birbirine benzer ürünler, samsunglar da 80-100 liralara inmişti bir aralar, onun esprisi mercekleri kaliteli ve s7 vb. modellerle direk iletişim desteği olmasıydı, onun dışında VR Box veya Cardboardlardan farkı yok, fark konforda, en ergonomiğini al alacaksan, 10 dakka sonra burnu uyuşturanlar var. Bir de VR box'ın sahteleri de var, sahtelerinin mercekleri baya kalitesiz, orj. VR Box'ın mercekleri fena değil.

bu samsung vr yazınca karşıma çıkanlar var joystick ile 400 e filan veriyorlar,  onun altında occulus yazıyor senin kast ettiğin sanırım direk pcden görüntü alıyor ama?

20 dk lık görüntülerle işimi görücek birşey arıyorum. 20 dk takıcam sadece ne önerirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    enzo bunu yazdı

bu samsung vr yazınca karşıma çıkanlar var joystick ile 400 e filan veriyorlar,  onun altında occulus yazıyor senin kast ettiğin sanırım direk pcden görüntü alıyor ama?

20 dk lık görüntülerle işimi görücek birşey arıyorum. 20 dk takıcam sadece ne önerirsin

Yeni versiyonu o 400'e sattıkları ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam o da 250-300 liraydı, occulus demeleri de Occulus firmasıyla ortak geliştirilmiş bir ürün yoksa Occulus Rift gibi kendinden ekranlı değil. 

VR Box al geç hacım, sadece onun orjinal olanını denk getirmeye çalış, youtube'da vidyoları vardı orj ve fake arasındaki farklar diye. Ben 30 liraya bluetooth joystiklisinden almıştım, mis gibi çıktı.

"İstikbal göklerdedir..."
Toplam Hit: 620 Toplam Mesaj: 7
vr