folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vücudun Hassas Noktalari

Vücudun Hassas Noktalari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    götü kolla gerisi hikaye

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_suffering
    the_suffering's avatar
    Erkek
    bi söz vardı çok hoşuma gitmişti.'bir kavgada ilk olarak sen vur ve sert olsun' bi kavgada kafa attım bitanesine.burnuna geleceğine dişine geldi.bunun ağzı kan doldu hipnenin.o an acısını hissetmedim ama bi süre sonra alnım şişti çok pis ağırıyodu aq.

Cem Uzan:Pi sayısı 3 alınacak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    the_suffering bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi söz vardı çok hoşuma gitmişti.'bir kavgada ilk olarak sen vur ve sert olsun' bi kavgada kafa attım bitanesine.burnuna geleceğine dişine geldi.bunun ağzı kan doldu hipnenin.o an acısını hissetmedim ama bi süre sonra alnım şişti çok pis ağırıyodu aq.
    -----------------------------
    puhauhauhahahu abi helal walla nasıl becerdin :D dişi falan kırıldımı bari :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

şimdi sinirlerin yoğun olarak geçtiği yerlere vuracanız. mesela koltuk altına yada kalbinin üzerine. vurabildiğin kadar sert vur. bu darbeyi aldımı zaten yere yığılır yada sersemler ondan sonra düşür yere bas tekmeyi kafaya. 

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Burundur, Vurdunmu DağıLır İnsan

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    illaki tekme tokat yumruk diyosan suratına gömdün mü mal olur ztn olmazsa seni mal eder orası ayrı :)
    *bıçaklı fln türdense diz kapanın 10 cm üstüne tak kelebeği :) geç karşına çekirde çitle
    *sallama görürsen ztn arkana bakma sen vuracaksan tersile savur 1-2 tane ztn iyi hasar verir :)
    aslında tamamen karşındaki adama bağlı:D büyük ihtimal senin şu * lı alanlarla bi alakan olmayacak 1. maddeyi iyi oku :)

sırıtma la.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

yaw ne gerek var kavgaya dövüşe al bi tane emant tak bacagına dogru  herif yerde zaten

olmadı al bi silah amk sık bacagına dogru (sonrası hapishane) gelirse işi biter gelmezsede toz olurlar zaten.ama sen attıktan sonra herif hala kaçmıyosa ondada silah vardır o zaman sen kaç veya bi tane daha at ama iyi nişsan al yoksa hem mermi yersin hemde başka bişi yersin ;)

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    la gaza geldim hojalar :p şimdi çıkıp biraz belamı sürem ortalığa kavga etmek istiyo canım :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral1
    kral1's avatar
    Erkek
     kavgada  karetecilerin nasıl elleriyle kiremit vb. kırıyolar ha ellerimizi o şekle sokarak kavga ettiğiniz kişinin boynuna  sert bi şekilde vurun işi bitmiş olur ....

slm..
Toplam Hit: 43522 Toplam Mesaj: 70