Vultr Ve Digitalocean Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Merhabalar, iki gündür bu iki firma ile birtürlü anlaşamıyoruz. Şöyle ki bir sene kadar önce digitalocean 5 dolarlık o paketi aldım kullanıyordum birde kupon çaktık biryerden 75 dolarlık mis gibi oldu tabi hesabı paypal üzerinden ininal kart ile almıştım. Neyse ben ödemedikçe sonunda hesap kapandı sıkıntı değil kapansın. Yenisini açayım dedim ama bu sefer direk ininal kartı tanıttım sisteme tanıtır tanıtmaz verify oldu hesap. Ticket attık multiple account ıvır zıvır saydı support ekibi. Neyse bu sefer vultr a geçelim dedik ilk başta kartta para olmadığı için kabul etmedi daha sonra para yükledik. İlk hesabımızı açtık herşey çok güzel 24 saat içerisinde manuel olarak onaylanacak hesap 10 dk sonra hesaba giriş yapamaz oldum şifrem doğru mailim doğru ama giremiyorum bir kere şifremi unuttum dedim şifre geldi 3dk sonra yine aynı terane. Bu sefer şifremi unuttumda çalışmıyor. "Please contact support@vultr.com for further assistance." diyip duruyor.

Daha sonra inat ettim yeni hesap açtım aynı şekilde farklı mail ile oda aynısı oldu bu sefer şifremi unuttum kısmında maili girince hata "We could not locate the email address you have entered. Please reenter your email address. " Ulen acaba bu adamlar ip log yapıp köfteyi çaktımı diyip zenmate ile girdim aynı kart farklı mail olan 3. hesap oluyor. Bu sefer tam 24 saat dayandı hesap hiç sıkıntı yok temiz onaylanma sürecinde bekliyor yavrucak. Acaba para çektiler mi diye gidip ininal karta atmden baktım 20 lira atmıştım şimdi bakiye 3.34 TL görünüyor çekilen para yaklaşık 5,5 dolara denk geliyor. Hesaba girmeyi denedim bu seferde "We could not locate the email address you have entered. Please reenter your email address. " hatarısını almaya başladım bu ara bu 3. hesap ile işlemlerin hepsini zenmate ile yapıyorum diğerlerinde normal internet. O mailler ile yeni hesap açmayı denedim hani belki sistemde bir arıza oldu kayıt olmadı diye bu adres kullanılıyor diyor.

Hiç olmadık yere birisi 5.5 dolarımı iç etti ama kim etti bilmiyorum ve neboka etti onuda anlamıyorum ulen parayı çektiniz bari hesabı açın hadi açmıyonuz parayı iade edin. O değil ininal kartı zamanında kimin tcsi ile kaydettim hangi maille kaydettim onuda hatırlamadığım için giripte bakamıyorum kimin çektiğine atmde sadece bakiye görünüyor.Kartın bakiyesine güvendim digitalocean.com dan tor browser ile temiz bir hesap açayım dedim oda açar açmaz verify yedi kafayı yiyeceğim kartta mı bir sıkıntı var ? neden paypal kullanmadığım sebebi ise benim amacım kupon kodlarını kullanmak hani o 5 dolar cepte kalacakya ölücülük işte.

Ezcümle, ölücülüğün sonu mu dersiniz ava giderken avlanma mı dersiniz bilemem. Haybeye 20 lira girdi bize işte.

edit : buda digitaldan gelen ticket http://puu.sh/klx1K/f342449924.png adamlar 3 maddede halletmiş beni :/

Altair tarafından 23/Eyl/15 20:38 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

2 firmayla hiçbir sıkıntım olmadı

habire yeni hesap açmak yerine orda yazıldığı gibi email ile iletişim kurman gerekli

öyle bi dünya yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

babanın adına kart al , babanın adına mail al , sonra adam gibi 1 tane üyelikle kullan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

babanın adına kart al , babanın adına mail al , sonra adam gibi 1 tane üyelikle kullan.

Hocam kendi kartımda var o sıkıntı değil :D amacım kimlik bilgilerimi gizlemekti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam kendi kartımda var o sıkıntı değil :D amacım kimlik bilgilerimi gizlemekti

kimlik bilgileri doğru olmaz ise ne ufak sorunda çözümsüz kalırsın hocam

paypal ile neler çektim ben 5 hesabım + kurumsal hesabım banlandı kazanacagımı kazandım o ayrı ama sonucta suan kendi adıma paypal , adsense alamıyorum. resmen black listteym.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

adamlar gayet normal bir şekilde soru sormuş

düzgün cevap verirsen açılmaması için neden yok, "3 maddede halletmiş beni" diye bir şey yok nerenden okudun yazılanı

gerçek bilgi versen ne olacak ayrıca ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

adamlar gayet normal bir şekilde soru sormuş

düzgün cevap verirsen açılmaması için neden yok, "3 maddede halletmiş beni" diye bir şey yok nerenden okudun yazılanı

gerçek bilgi versen ne olacak ayrıca ?

Hocam hiç umudum yok gibi açıkçası, gerçek bilgi vermeme sebebim sunucuları ne için kullanacağımın belli olmamasından yani ileride çok farklı şeyler yapabilirim diye :D

Toplam Hit: 1219 Toplam Mesaj: 7
ölücülük mezarcılık