Vw Bayisinde Çalışan Mürid?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Selamlar müridler engelli indirimli 0 vw passat almayl düşünüyoruz ama bayilerin çoğunda yok vw de çalışan hangi bayide olduğunu bilen müridlerden yardım bekliyorkö

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bulamazsın

2014 12. ayda polo sipariş verdim

2015 2.ayın 15 inde geldi.

iyi yani bir yeni model geldi 2014 yerine 2015 almış oldum. 

zaten engelli indirimi ile alacaksanız sipariş verin 2020 model alın

bi arkadaş için yine vag grubuna bağlı skoda karoq sorduk 3 ay sonra anca dediler

PanxeR tarafından 29/Ara/19 19:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Selamlar müridler engelli indirimli 0 vw passat almayl düşünüyoruz ama bayilerin çoğunda yok vw de çalışan hangi bayide olduğunu bilen müridlerden yardım bekliyorkö

limit 300k olmus diyorlar dogru mudur murit? o fiyata yine passat kurtarmiyor diye biliyorum ama yamuluyorsam duzelt?

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

limit 300k olmus diyorlar dogru mudur murit? o fiyata yine passat kurtarmiyor diye biliyorum ama yamuluyorsam duzelt?

indirimsiz fiyat listesi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

1.6 business hesaplarıma göre bize 150 k ya patlicak bulamazsak 0 honda civic alıcaz başka çare yok

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Japona gel başına alman derdi alma.premium olmasa bile uzak dur.ille de alman arabası alacam diyorsan bmw m3 al amerika üretimi ömürlük öbürlerinden on gömlek sağlam üretiliyor audi al 2004 sonrasını almana gerek yok kimisinin motor kaputunun altında wolskvagen arması görebilirsin başkada bişey yok mercedes alma amg ise al gerisi çöp 96 model compresör daha güzel başka da başına dert olur.civic al satarken garanti satarsın artı sağından solundan kronik şeylerle uğraşamazsın doğuş oto nun imajı düzgün değil uğraşırsın.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1059 Toplam Mesaj: 7
vw passat