folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vw Polo 3 Silindir 1.2 Tdi Sahibi Olan

Vw Polo 3 Silindir 1.2 Tdi Sahibi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeZzZ
    DeZzZ's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

Hocam 1.6 al daha iyi yada o 40.000 tl arkadaşın dediği gibi renault clionun full olanını alabilirsin kara senin.

nerde la fulu ikinci elmi diosunuz

harbiden he şimdi gördüm bende en fulu 1.2edc 120bg onun fiyatta 45bin tl

düşündüğümüz her şeyin olabilitesi vardır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

alma hoca ahım şahım arabalar değil parçaları çabuk bozulan arabalar vw grubu yedek parçacısı olduğum için biliyorum

illa vw alacam ve dizel olsun diyorsan mk7 golf 1.6 tdi 105 lik satın al tatmin edici bir ivmelenmeye sahip

şu clio ipne araba fena değil gibi hiç test etmedim ama bir bak istersen piyasada tutulmuş sanırım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

1.2 motor 3 sılındırlı motor kolay kolay bayılmaz hocam 4 5 kısı bın klıma acık olsun beylıkduzu yokusunda bır kere vıtes dusurursun o kadar sadece bıraz fazla gurultulu ses cıkartırkı onuda dısardayken duyarsın ıcerı cok ses almaz ama 3 sılındırlı motorlar bek tutulmuyor satarken sıkıntı cıkartabılır yuksek kmlerde 3 sılındırler cok sorunlu olabılıyor tabıkı bu sızın ıcın gecerlı bırsey degıl bıraz kullanımla bakımla alakalı alınır ndn alınmasın guzel arabalardır yakıtlarıda ıyıdır ama bana sorarsan 1.4 tdı alman ılerısı ıcın bıraz daha ıyı olabılır hocam

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

1.2 motor 3 sılındırlı motor kolay kolay bayılmaz hocam 4 5 kısı bın klıma acık olsun beylıkduzu yokusunda bır kere vıtes dusurursun o kadar sadece bıraz fazla gurultulu ses cıkartırkı onuda dısardayken duyarsın ıcerı cok ses almaz ama 3 sılındırlı motorlar bek tutulmuyor satarken sıkıntı cıkartabılır yuksek kmlerde 3 sılındırler cok sorunlu olabılıyor tabıkı bu sızın ıcın gecerlı bırsey degıl bıraz kullanımla bakımla alakalı alınır ndn alınmasın guzel arabalardır yakıtlarıda ıyıdır ama bana sorarsan 1.4 tdı alman ılerısı ıcın bıraz daha ıyı olabılır hocam

3 Silindir Hyundai Accent Admire 1.5 Crdi kullanıyorum... Arabayı almadan önce bir sürü önyargım vardı taaki direksiyona oturana kadar :)

Araba sanki dizel değil benzinli asılıyor rampalarda 5ten 4e cekmek yetiyo :) 

Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 25