folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Walkman (Depolama Birimli) Kulaklık Tavsiyesi

Walkman (Depolama Birimli) Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Selamlar,

İngilizce Ders dinlemek için bi kulaklığa ihtiyacım var, bununla ilgili bir tavsiye konusu da olabilir bu konu:

Tercihen;
    *Kulak içi olmayacak, kulak içi olanlar bi zaman sonra terletiyor ve bunaltıyor ve o zaman sonrasında kablosuyla çekip koparasım geliyor.
    *Iphone kulaklığı gibi kulakta asılı duranlardan olsa çok iyi olur, ama onunda adının ne olarak geçtiğini bilmediğimden internette araması çok zor oluyor.
    *Bluetoothu olmasada olur. hatta olmasın.

*Radyosu olmasada olur, hatta olmasın.

*Depolama birimi olsun yeter, çünkü dersleri oraya atıcam.
    *Şarjı uzun gitsin, batarya uzun ömürlü olsun, şarj problemi yaşamak çok berbat bişey.
    *Terleme yapmasa harika olur
    *Vücudun herhangi bir bölgesinde sallanıp dikkat dağıtan bişey olmasın

Eğer Kulak üstü tavsiyeleriniz varsa;
    *Kafa boyut ayarı olsun, kafam biraz büyük, her kulaklık olmuyor, zaten bu konuya birazda bu yüzden ihtiyaç duyuyorum. Kafası küçük olanlar arada bi kulaklığı gevşetir rahat eder filan ama onların gevşettiği ayar benim kafamın normal boyutu.
    *Kulak üstü olan kulaklıkta nefes alma özelliği olsa iyi olur.

*Deri gibi terleten malzeme olmasın.

Bütçe: 300tl

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hocam lingusta şu mp3 çaları gönderiyor hayette işe yarıyor.

https://www.lingusta.com.tr/payment_page_step1a.html

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    rappermcs bunu yazdı

hocam lingusta şu mp3 çaları gönderiyor hayette işe yarıyor.

https://www.lingusta.com.tr/payment_page_step1a.html

Ona kablo gerekiyor hocam, kablo derdi istemiyorum.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Elimde spor için aldığım fakat 1 ay bile kullanmadığım sony nwz-ws613 model kulaklık var internetten bakabilirsin özelliklerine üstünde çizik dahi yok. düşünürsen satabilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

bir şeyleri anlamak ve net duymak istiyorsan kulakiçi al derim hocam 
    kulaküstü kulaklıklar sokakta ve yüksek sesli muziklerde verimli oluyor ancak bir şeyleri net dinleme anlamında yetersiz kalıyor

kablolu tavsiyem bulabiliyorsan ep-630 veya soundmagic2
    kablosuz kulakiçi tavsiyem bünçeni arttırabiliyorsan airpod
    finansal sorun varsa kablosuz dediğin fiyat aralığında yurt dışından indirim yakalayarak 350 e alırsın diye umuyorum Sony NW-WS623 Bluetooth (türkiyede 500 600 olmuş dolar kuru yüzünden)

dediklerim tavsiye niteliğinde hocam ben kullandım bu ürünleri o yüzden yazıyorum sende aynı etkiyi yaratacak değil youtubeden bak kafana göre sonra hocam bak aldık çöp çıktı beğenmedim muhabbeti yaşamayalım :) 

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Hocam anlaşılan istediğim gibi bişey bulmak zor olacak. Kulaklıkları deneyerek satın alma lüksü olsa dener alırım ama o da yok, kişisel ürün diye geçiyor, deneme yasak. Orneklerde Airpods hariç bana uyan yok, o da çok pahalı, amerikaya gidince orda alırım ondan, kulak içi olmuyor bana, tarz olarak sony örnekleri bana uyuyor ama onlar hem darlar(kafa geniş demiştim) hemde kulak içi. Kulak içi rahatsız edıyor benı.

rahmandaburda tarafından 15/Ara/18 09:56 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

samsung gear iconx e baktınız mı?

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

https://www.philips.com.tr/c-p/SHE3205BK_00/kulak-ici-kulakliklar

piyasada 70 tl seviyelerinde bulabilirsin. Kulakta olduğunu unutursun çok rahat. Ama 1 sene olmadan sol taraf iptal oldu. Alırsan faturasını kaybetme.

şimdi baktım da stok yok hiçbir yerde. 

seyhzade tarafından 15/Ara/18 12:13 tarihinde düzenlenmiştir

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    kadircankaya bunu yazdı

https://www.philips.com.tr/c-p/SHE3205BK_00/kulak-ici-kulakliklar

piyasada 70 tl seviyelerinde bulabilirsin. Kulakta olduğunu unutursun çok rahat. Ama 1 sene olmadan sol taraf iptal oldu. Alırsan faturasını kaybetme.

şimdi baktım da stok yok hiçbir yerde. 

Bunada kulak içi demişler ama bunda o plastik şey yok, kulağın taa içine girmiyor.

Aradığım kulaklık, tam olarak bu tip ama kablolu olmayacak, birde depolama birimi olacak.

Kulaklık bundan olsa, tarzı da sony walkman tarzı olsa ve kafa kısmı biraz daha geniş olsa, tam benim istediğim o.

Ama sanırım, bulması zor. 

Hepınıze tekrar teşekkür ederim.

Hepınıze teşekkür ederim.