folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Warez Kullanımı

Warez Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

S.a. cemaat-ül tahribat.!

şimcik gene bir sorunla karşı karşıyayım. bir yerel gazte sahini bir tanıdığım için bir haber portalı yapmak zorundayım. sıfırdan yazmaya vaktim hiç yok. bende ekdns haber portal ını kullanayım dedim. kendisi warez bir haber portalı. siteyi kendi resellerımda yayınlayacam. fakat aklıma takılan ise, bu warez ürünün gaztenin başına bela olabilme ihtimalinin varlığı! sizce gaztenin başına bela olabilirmi. onu öğrenmek istiyorum.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    olm madem vaktin yok (yada yapamıyosun caktırma) neden işi alıyorsun ki. hemde warez kullanacaksın. Olm şirket bu eğer bi pürüz cıkarsa seni sülalen kurtaramaz demiş olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    len dümbük. sıfırdan haber portalı hazırlamak ne kadar vakit alır sen biliyormusun. en az 2,5 hafta alır. ayrıca iş paralı olsa ayırıım gerekirse 1 ay veririm :D ama para da vermiyorlar, zorla da yaptırıyorlar a.q.

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    zuhaahahhah tarikatın kürdünü kullanıyolar zuhauha. olm yapma bilgisayarını formatla. iki saat onla uğras. bütün bilgiler gitti de bi yalan uydur. bana zorla yaptıracaklarda ben yapacam muhauha :D
Toplam Hit: 986 Toplam Mesaj: 4