Wattpad' De Yazmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Yeni tanıştım bu site ile ama pek istediğim tarz değil gibi. Bunun gibi yaygın kullanımda olan bir başka yazar sitesi mevcut mu bildiğiniz?

Bir de yeni başladığım saçmalamalarımı okumak ister misiniz :)

linki de şu: https://www.wattpad.com/myworks/145558541-asirlik-d%C3%BCzmece-hayatlar

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Bi' dönem bende yazıyordum birşeyler. Okunma kaygınız yoksa yazmaya devam edin derim durur bir köşede.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Bi' dönem bende yazıyordum birşeyler. Okunma kaygınız yoksa yazmaya devam edin derim durur bir köşede.

aslında okunma kaygım var ama hep ergenler ve aşk hikayeleri var başka bi halt yok. Felsefe felan yazan yok yani.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Yeni tanıştım bu site ile ama pek istediğim tarz değil gibi. Bunun gibi yaygın kullanımda olan bir başka yazar sitesi mevcut mu bildiğiniz?

linki de şu: https://www.wattpad.com/myworks/145558541-asirlik-d%C3%BCzmece-hayatlar

Hocam wattpad ilk yıllarında güzel ve kaliteliydi. zamanla yeni nesillerin ellerine düştükçe wattpad'de durum çok kötüye gidiyor. bana kalırsa, kişisel bir blogun üzerinden yazman ve bunları sosyal medya üzerinden duyururarak gitmen daha güzel olur. 

Ki sosyal medya üzerindeki kitle de yaratıcılıktan uzak sıradanlaşmış şeylere karşı pek bir ilgili. Böyle konulara ne zaman gelsem, mevcuttaki kitleye ve kitleye oynayan insanlara karşı sinirlerim güncelleniyor ya... 

:)) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Hocam wattpad ilk yıllarında güzel ve kaliteliydi. zamanla yeni nesillerin ellerine düştükçe wattpad'de durum çok kötüye gidiyor. bana kalırsa, kişisel bir blogun üzerinden yazman ve bunları sosyal medya üzerinden duyururarak gitmen daha güzel olur. 

Ki sosyal medya üzerindeki kitle de yaratıcılıktan uzak sıradanlaşmış şeylere karşı pek bir ilgili. Böyle konulara ne zaman gelsem, mevcuttaki kitleye ve kitleye oynayan insanlara karşı sinirlerim güncelleniyor ya... 

:)) 

Aslında kimliğimin gizli kalmasını da istiyorum ilerleyen günlerde başka bir hesap daha açarım. Ama blogger da bu pek mümkün değil.

Ne Mutlu Türk Doğana..
Toplam Hit: 1043 Toplam Mesaj: 5
yazmak