Web Den Kamara Görüntüsü Yayını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bi sorum var Bi Web sitesi yapıcam ve bi şirketteki kameralardan alınan görüntü 24 saat bu sitede yayınlancak nasıl bi hositng hizmeti almam lazım?

..::GVN::..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şirketteki makinalardan birisini server yapacaksın

O makinaya windows 2003 Enterprise server kuracaksın..

Orjinali 40.000$ cd si 4 milyon..

Enterprise Serverı kurduktan sonra administrative toolsdan Windows Media Servicesi kuracaksın...

Serverdan görüntünün alınacağı yeri cam yapacaksın mms://ipno/yayın die yayın yapıcaksın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Şirketteki makinalardan birisini server yapacaksın

O makinaya windows 2003 Enterprise server kuracaksın..

Orjinali 40.000$ cd si 4 milyon..

Enterprise Serverı kurduktan sonra administrative toolsdan Windows Media Servicesi kuracaksın...

Serverdan görüntünün alınacağı yeri cam yapacaksın mms://ipno/yayın die yayın yapıcaksın...

Abi amma abartmışsın ya, webcam yayımı yapan ucuz veya free bir sürü yazılım var, 40.000 $ bunun için çok değil mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

izmirde sevgi yolunda daha ucuz hatta adamlar kampanya yapmış ne alırsan 2 milyon

Toplam Hit: 2224 Toplam Mesaj: 4