Web Sayfaları Hakkinda Yorumlariniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu açmak içinde adminden izin aldım. iki site açmış bulunmaktayım ve bu iki site hakkında yorumlarınız,eleştirilerinizi ve neler yapılabilir tarzında fikirlerinizi almak istiyorum...Şimdiden teşekkür ederim...

www.rckmtl.net

www.scriptlerim.net

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

www.rckmtl.net

bannerde çok kan var, orası ziyaretçiye biraz karşık gelir ve alt taraf yani ana kısım karışık olmasa bile ufak bi şeyde dikkati dağılıp karışık gelebilir. Banneri biraz daha sadeleştir

Bannerin altında 3 tane buton var resimli. Onları daha da okunabilir yap, yazılar net olsun.

Kategori başlıklarındaki font times new roman. Onu biraz başlık türünden okunaklı bi font seç.

Ana kısımdaki tabloya bg sini felan bi ayar çek. Site havada gibi duruyo böyle. Orasının arkasını siyah yapsan atarsan iyi olur, zaten sayfa arkaplanı resimli.

footer kısmı ana tabloyla birleşik sanırım. Fazla bakmadım. Tablonun dış taraflarına çizgi koy. Belli olsun kısımlar

Edit: o ana kısımdaki haber başlıklarını renkleri, menülerdeki renkler gibi aynı olmasın, kırmızıdan başka bi seç onlara.

www.scriptlerim.net
    Sade ve güzel
    Bannerde kod var ve fontu çekilli. Onu birazcık daha düzeltsen. Çünkü hem site sade, hem de kod olduğu için koda yakışır/benzer bi font seç

footer kısmındaki yazı tipini o "Sitemap" yazan linkin fontu gibi yapsan daha güzel olur.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    Night-7 önerilerin için teşekkür ederim...

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    rckmtl.net
    gereginden fazla kirmizi, goz yorucu

scriptlerim.net
    temiz sade kullanisli

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 1617 Toplam Mesaj: 4