folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Web Sayfalarındaki Flash Metni Kopyalama

Web Sayfalarındaki Flash Metni Kopyalama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    anadolu.edu.tr de e-ögrenme  portalı var cıkmış soru kitapçıklarını malesef indiremiyorum  sanırım kitapcıklar flash tan açılıyor kendi sayfasında, uzun lafın kısası pc ye indirip kitapcık haline getirmek ve monitörden bakıp çalışmak yerine eski usul kitaptan tes cözmek istiyorum yardım :(

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Countes
    Countes's avatar
    Dişi

taekwondo bunu yazdı:
    -----------------------------
    anadolu.edu.tr de e-ögrenme  portalı var cıkmış soru kitapçıklarını malesef indiremiyorum  sanırım kitapcıklar flash tan açılıyor kendi sayfasında, uzun lafın kısası pc ye indirip kitapcık haline getirmek ve monitörden bakıp çalışmak yerine eski usul kitaptan tes cözmek istiyorum yardım :(

du bi kardeşceğimi çağırayım

İlim servetten üstündür ;çünkü serveti sen korursun ,ilim seni korur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Countes bunu yazdı:

taekwondo bunu yazdı:

du bi kardeşceğimi çağırayım

geldim abla :)

bi flash downloader indir

ardından bu flash'ı .fla formatına çevir

ardından sothink swf quicker mı ne vardı onla aç .fla dosyasını

oradan al yazıları

aklıma gelen en amalece çözüm bu

kısa yolu elbet vardır

çözüm bulamazsan,sana yöntemimle kolay gelsin :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

sorular flashın üstündemi yazıyor ?

bi sistem var flashın üzerindeki metni xmlden çekiyodu

eğer öle bişise xmlyi bulursan saf metine ulaşırsın :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    kendim sormus kendim cvp lamıs olacagım ama arastırmalarım sonucu olayı cözdüm, ''acık ögretim sorularını indirmek'' isteyen ark faydam olsun konu başlınıda tırnak indeki şekil ayarlarsa mod arkadaş, benim gibi bir cok insan var cünki daha kolay erişilebilir. programa vsr ihtiyacımız yok; araçlar/internet seçenekleri/genel/ayarlar/dosyagörüntüle)burayı temizledikten sonra aof sorularından bir dersi açıyoruz kopyalamak istedimiz soru kitapcıgını :) masa üstünde de bir klasör oluşturuyoruz ve klasorunun araçlar / klasor seçenekleri/ görünüm/bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle seçeneğini pasif hale getirip ilk etapta temizlediğimiz araçlar/internet seçenekleri/genel/ayarlar/dosyagörüntüle kısmını yeniden acıp içinin dolu olduğunu görüyoruz burdan aspx uzantılı (KitapGoster.aspx) olanı kopyala yapıştır ve uzantısını swf şeklinde(kitapGoster.swf) değiştirdikten sonra sag klik listeden programı sec internet explorur olarak tamam, explorur bilgisayarınıza erişebilecek etkin içeriği göstermesini kısıtıladı diye uyarı verecek tıklayıp engellenen içeriğe izin ver diyoruz ve sorular karşımızda ctrl +p şeklinde yazıcıdan cıkartmayın bozuk cıkar explorur un üstündeki yazıcı amblemini kullanınız bukadar son sözüm Flashpaper illetini hazırlayıp faydalı olsun die yayınlayıp ama kullandırmayan aof site yönetimine saygılar burası Türkiye.....

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 3377 Toplam Mesaj: 5